ابتلای محمد صلاح به ویروس کرونا؛ کابوس کلوپ تکمیل شد

به گزارش بی نهایت اس ام اس، خبرگزاری خبرنگاران- ستاره لیورپول که این روزها در اردوی تیم ملی مصر حضور دارد، تست کرونایش مثبت شده و این یعنی یک خبر بد دیگر برای یورگن کلوپ.

ابتلای محمد صلاح به ویروس کرونا؛ کابوس کلوپ تکمیل شد

به گزارش خبرنگاران، با تایید فدراسیون فوتبال مصر، در فرایندهای تست کرونا از اعضای تیم ملی مصر، معین شد که تست کرونای محمد صلاح مثبت شده است اما او هیچ گونه علائمی از بیماری ندارد و قرنطینه است. غیر از محمد صلاح، تست کرونای تمام بازیکنان تیم ملی مصر منفی شده است. این خبر برای باشگاه لیورپول، تلخ است زیرا یورگن کلوپ علاوه بر چندین مصدوم در خط دفاعی، احتمالا صلاح را هم برای مدتی در اختیار نخواهد داشت.

فدراسیون فوتبال مصر رسماً بیان کرد که نتیجه تست کووید19 محمد صلاح ستاره تیم ملی این کشور و باشگاه لیورپول مثبت بوده است. بر اساس اعلام این فدراسیون، صلاح علائم بیماری را نشان نمی دهد و تست سایر بازیکنان تیم ملی مصر منفی بوده است. در ادامه بیانیه فدراسیون فوتبال مصر در این باره آمده: محمد صلاح ستاره ملی پوش ما از طرف پزشک تیم ملی دکتر محمد ابوعلا بر اساس پروتکلهای بینن المللی تحت مراقبت قرار گرفته است. شرایط او به صورت دائمی به باشگاهش لیورپول هم اطلاع رسانی می گردد. صلاح در یک اتاق قرنطینه شده و همه تماسهای او با بیرون قطع شده است. صلاح در ساعات آینده تحت آنالیزهای بیشتر قرار می گیرد.

گفته می گردد صلاح با شرکت در جشن عروسی برادرش به ویروس کرونا مبتلا شده است. تیم ملی مصر فردا شنبه باید در مرحله مقدماتی لیگ ملت های آفریقا به مصاف توگو برود. ملاقات برگشت دو تیم هم طبق برنامه روز سه شنبه برگزار خواهد شد. از سوی دیگر فدراسیون فوتبال مصر در توییتی بیان کرد از بازیکنان تیم ملی مصر و توگو در مجموع تست کرونای سه بازیکن مثبت بوده است. به جز محمد صلاح اشاره ای به هویت دو بازیکن دیگر نشده است.

احمد شبیر روزنامه نگار مصری هم با انشتار یک توییت بیان کرد که تست کرونای سه بازیکن مثبت بوده که یکی از آنها محمد صلاح و دو بازیکن دیگر از تیم ملی توگو بوده اند. بر اساس گزارش احمد شبیر، تست دوم به زودی از این بازیکنها گرفته خواهد شد و همه منتظر نتایج این تست دوم هستند. از این گذشته بعضی رسانه ها مدعی شدند که محمد صلاح پیش از پیوستن به اردوی تیم ملی مصر با عدم رعایت پروتکل های کرونایی در جشن عروسی برادرش در این کشور شرکت نموده و احتمالاً در این مراسم به ویروس کرونا مبتلا شده است.

خبر از دست دادن محمد صلاح حتی اگر او همچنان علائم بیماری را نشان ندهد و تنها احتیاج به دوره قرنطینه داشته باشد برای لیورپول و یورگن کلوپ در شرایط فعلی بدترین خبر ممکن است. مرسی سایدی ها این روزها با بحران مصدومیت بازیکنان شان روبرو هستند. لیورپول از زمانی که ویرژیل فن دایک را به دلیل تکل جنجالی جردن پیکفورد تا خاتمه فصل از دست داد و چند روز بعد جو گومز جانشین او هم برای مدتی قابل توجه مصدوم شد حالا نه تنها در مرکز خط دفاعی با بحران عظیم روبرو شده بلکه در سایر خطوط هم با لشکری از بازیکنان مصدوم روبرو است. در این شرایط است که از دست دادن ستاره ای مهم مثل صلاح می تواند لیورپول را تا آستانه توقف کامل نقشه های کلوپ پیش ببرد.

از طرفی احتمال مبتلا شدن تمامی اعضای تیم ملی هلند به ویروس کرونا وجود دارد. به نقل از De Telegraaf، تونی ویلنا، هافبک تیم ملی هلند در اوایل هفته جاری به ویروس کرونا مبتلا شد. قبل از مثبت شدن تست کرونای ویلنا، او در یک اتاق با بازیکنان تیم ملی هلند حضور داشته و در تمرینات گروهی نیز شرکت نموده بود. اکنون این ترس وجود دارد که سایر بازیکنان تیم ملی هلند نیز به این ویروس مبتلا شده باشند. از روز گذشته تا به امروز، از اعضای تیم ملی هنلد تست ابتلا به ویروس کرونا گرفته شده است و این تست ها در بلژیک آنالیز خواهند شد. این احتمال وجود دارد که جورجینیو واینالدوم، دیگر هافبک لاله های نارنجی و باشگاه لیورپول به ویروس کرونا مبتلا شده باشد. نتایج این تست ها به زودی معین خواهد شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 703

به "ابتلای محمد صلاح به ویروس کرونا؛ کابوس کلوپ تکمیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتلای محمد صلاح به ویروس کرونا؛ کابوس کلوپ تکمیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید