اجرای طرح ترافیک از ساعت 8:30 تا 16

به گزارش بی نهایت اس ام اس، مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل وترافیک شهرداری تهران تاکید کرد در حال حاضر طرح های ترافیکی پایتخت از ساعت 8:30 تا 16 اجرا می شود و در این میان، یک بار خروج از محدوده طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا از ساعت 14:30 آزاد است.

اجرای طرح ترافیک از ساعت 8:30 تا 16

به گزارش بی نهایت اس ام اس از ایسنا، علی عالی شرح داد: به رقم انتشار اطلاعیه های متعدد در خصوص نحوه اجرای طرح ترافیک و حتی اطلاع رسانی از طریق سایت تهران من همچنان شهروندان بسیاری در این خصوص اظهار بی اطلاعی می کنند، از این رو بار دیگر اعلام می کنیم از روز هفدهم خرداد 99، طرح های ترافیکی (طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا) در پایتخت از ساعت 8:30 تا 16 برقرار است.

به گفته مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک، با توجه به تماس شماری از شهروندان، مجددا تاکید می شود؛ یکبار خروج از محدوده طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا از ساعت 14:30 رایگان خواهد بود.

عالی با بیان اینکه در روزهای پنجشنبه نیز صرفاً طرح کنترل آلودگی هوا و از ساعت 8:30 تا 13 اجرا می شود تاکید کرد: تغییر ساعت اجرای محدوده طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا صرف جهت رفاه حال شهروندان و کارمندان اجرا شده است که ترددشان در محدوده های فوق مشمول عوارض نشود.

وی در سرانجام اظهارکرد: شهروندان می توانند برای دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر در خصوص طرح ترافیک به سامانه تهران من به نشانی my.tehran.ir مراجعه کرده، یا با شماره 137 کد 5 تماس بگیرند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 499

به "اجرای طرح ترافیک از ساعت 8:30 تا 16" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح ترافیک از ساعت 8:30 تا 16"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید