استراتژی جدید توزیع انسولین قلمی در داروخانه های منتخب کشور

به گزارش بی نهایت اس ام اس، مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو از استراتژی جدید توزیع و عرضه انسولین قلمی در 6 هزار داروخانه منتخب اطلاع داد.

استراتژی جدید توزیع انسولین قلمی در داروخانه های منتخب کشور

جهت دریافت خدمات طراحی محوطه ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

غلامحسین مهرعلیان مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو در گفت وگو با خبرنگار با اشاره به استراتژی جدید توزیع و عرضه انسولین قلمی اظهار کرد: به منظور سهولت و دسترسی آسان افراد و پایش صحیح و مناسب مصرف انسولین سیاست گذاری هایی مبنی بر توزیع دارو به صورت متمرکز در داروخانه های منتخب استان ها و مراکز شهرستان ها اجرا شده است.

کم لطفی نمایندگان مجلس در قبال سازمان غذا و دارواو اضافه کرد: ورود انسولین های قلمی در داروخانه های منتخب می تواند از پخش انسولین در داروخانه های سطح شهر و نواقص نسخ بیماران برای دریافت دارو پیشگیری کند و خوشبختانه می توان گفت در کوشش هستیم حجم بالایی از دارو ها در داروخانه های منتخب سراسر کشور عرضه گردد .

مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو یادآوری کرد: 14 هزار داروخانه داریم که در حدود 6 هزار مورد در سراسر کشور مشمول توزیع انسولین قلمی شده اند، امید است در آینده نزدیک تعداد این داروخانه ها از 6 هزار به 10 هزار افزایش پیدا کند، زیرا در کشور با هیچ گونه کمبودی در زمینه توزیع و عرضه دارو رو به رو نیستیم و تنها معضل اصلی درحال حاضر پخش انسولین هاست.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 81

به "استراتژی جدید توزیع انسولین قلمی در داروخانه های منتخب کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراتژی جدید توزیع انسولین قلمی در داروخانه های منتخب کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید