تعلیق فوتبال ایران شایعه است

به گزارش بی نهایت اس ام اس، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با تکذیب خبر تعلیق این فدراسیون در طول فرایند اصلاح اساسنامه، از کلیه رسانه ها درخواست کرد با موج شایعه ای که منافع فوتبال ملی ایران را تهدید می نماید همراه نشوند.

تعلیق فوتبال ایران شایعه است

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران از فدراسیون فوتبال در اطلاعیه فدراسیون درباره خبر منتشرشده در بعضی رسانه ها مبنی بر تعلیق فوتبال ایران از سوی فیفا آمده است:

همانطور که طی روزهای گذشته اطلاع رسانی لازم به صورت شفاف پیرامون مکاتبات فدراسیون فوتبال ایران با فدراسیون جهانی و تبادل پیش نویس اساسنامه اجرا شده اعلام می گردد، فرایند اصلاح و تنظیم پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال منطبق با جدول زمان بندی که پیش از این به تایید فیفا رسیده همچنان در حال پیگیری است و این فدراسیون به تعهدات ملی و بین المللی خود پایبند است.

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران پس از جمع آوری نظرات اعضای محترم مجمع در انتها مهلت مشخص شده منطبق با جدول زمان بندی، متن پیش نویس اساسنامه جدید را به فیفا ارسال نموده و در انتظار دریافت پاسخ و نقطه نظرات فدراسیون جهانی بود که طبق برنامه روز آدینه گذشته پاسخ مربوطه شامل بر موارد اصلاحی دریافت شد. مجموعه موارد اصلاحی بر خلاف شایعه کذب منتشرشده بسیار محدود بوده و بعضی اصطلاحات مورد نظر فیفا نیز با همکاری و هماهنگی کمیته محترم تدوین مقررات فدراسیون در حال اعمال و اجراست.

فدراسیون جهانی طبق روال و ضوابط همیشگی موعد زمانی ارسال پاسخ و متن اصلاح شده اساسنامه از سوی فدراسیون ایران را مشخص و اعلام نموده که این روندی متداول و عادی در مبادله اسناد مشابه تلقی می گردد. از همین روی فدراسیون فوتبال ایران طبق روال خود باز هم در موعد مقرر نسبت به ارسال متن پیش نویس اصلاح شده اقدام خواهد نمود.

نکته تاسف برانگیز برداشت های نادرست، غیر واقعی و بعضا هدفمند علیه منافع فوتبال ملی ایران در این موضوع است. انتشار شایعات غیرواقعی خصوصا اشاره به واژه تعلیق که به هیچ عنوان منطبق با واقعیت نیست در چنین موضوع و شرایطی مطرح نبوده و در هیچ کدام از مکاتبات فدراسیون جهانی فوتبال با فدراسیون ایران به آن اشاره ای نشده و تنها موجب ایجاد نگرانی بی مورد در جامعه و خصوصا بین علاقمندان به فوتبال می گردد.

از رسانه های محترم درخواست می گردد در این راستا حساس و فرایند سرنوشت ساز اصلاح اساسنامه که نقشه راه آینده فوتبال ایران را ترسیم خواهد نمود مثل همواره همراه و حامی منافع ملی فوتبال کشور باشند چراکه بدون تردید دامن زدن به شایعه تعلیق برخلاف منافع ملی است.

4057/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 439

به "تعلیق فوتبال ایران شایعه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعلیق فوتبال ایران شایعه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید