تقدیر حریرچی از برنامه مثل ماه

به گزارش بی نهایت اس ام اس، معاون وزیر بهداشت بخاطر حضور رئیس بیمارستان دکتر ضیاییان از ویژه برنامه ماه رمضان شبکه سه تشکر کرد.

تقدیر حریرچی از برنامه مثل ماه

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرنگاران، دکتر محمد عفت پناه، رئیس بیمارستان ضیائیان تهران در جریان شیوع بیماری کرونا با وجود بیماری مادر و نیاز ایشان به حضورشان بر بالین مادر بیمار، در دو راهی مهم انتخاب خانواده و جامعه قرار گرفت. دکتر عفت پناه در این راستا با انتخاب جامعه و نجات جان بیماران کرونایی به رسالت کاری و قسم پزشکی خود عمل کرد و نتوانست بر بالین مادر حاضر شود و بعد از آن خود دچار بیماری کرونا شد.

برنامه مثل ماه با دعوت از دکتر عفت پناه پای سخنان این پزشک فداکار نشست و جنبه های مختلف ایثار ایرانیان را به نمایش گذاشت.

به همین دلیل دکتر حریرچی، قائم مقام وزیر و معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مصاحبه با خبرنگار فرهنگی خبرنگاران در خصوص پرداخت برنامه مثل ماه شبکه سه به این موضوعات اظهار کرد: دعوت از جهادگران و مبارزان جبهه های خط مقدم با کرونا در برنامه مثل ماه و در شبکه سه عملکرد مناسب و شایسته ای در جهت بزرگداشت و تکریم این جهادگران است. خدا به عوامل این برنامه خیر دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 426

به "تقدیر حریرچی از برنامه مثل ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر حریرچی از برنامه مثل ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید