خبرنگاران جو متشنج شورا انتخاب شهردار محمودآباد را به تاخیر انداخت

به گزارش بی نهایت اس ام اس، خبرنگاران - ساری - در حالی که زمان کوتاهی تا خاتمه فرصت سه ماهه اداره شهرداری محمودآباد با سرپرست باقی مانده است ، نشست روز یکشنبه شورای اسلامی این شهر برای انتخاب شهردار به دلیل جو متشنج به نتیجه نرسید.

خبرنگاران جو متشنج شورا انتخاب شهردار محمودآباد را به تاخیر انداخت

به گزارش خبرنگاران ، شهرداری محمودآباد از 27 مرداد ماه سال جاری و یک روز بعد از استعفای ناگهانی علی صیقل وازی با سرپرستی حمید بطیاری مسئول حراست این نهاد اداره می گردد.

اعضای شورای شهر محمودآباد در نشست ظهر یکشنبه خود که چند ساعت به طول انجامید به خاطر اختلاف نظر پیروز به انتخاب شهردار نشدند.

پیش از این رسانه های محلی اعلام نموده بودند که هشت نفر برای سمت شهرداری اعلام نامزدی کردند ولی در نهایت پس از دو مرحله آنالیز تنها 2 نفر برای روز مشخص شهردار باقی مانده بودند تا اعضای شورا در نشست خود یکی از آنها را انتخاب نمایند.

سخنگوی شورای اسلامی محمودآباد یکشنبه شب در خصوص نشست مشخص شهردار به خبرنگار خبرنگاران گفت : متاسفانه هجمه هایی که اخیرا در فضای مجازی شهر محمودآباد ایجاد شده سبب به وجود آمدن یک سری تنش بین اعضای شورا در انتخاب شهردار شده است.

حامد باقری اضافه کرد : به دلیل حساسیت موضوع انتخاب شهردار و فشاری که روی اعضای شورا وجود داشته ، جلسه کمی از حالت عادی خارج و فضا ملتهب شد و به همین دلیل هم اعضاء به نتیجه نرسیدند و جلسه را ترک کردند.

این عضو شورای شهر گفت : برای مشخص شهردار و تلطیف اوضاع حاکم بین اعضاء قرار شد جلسه دیگری فردا دوشنبه برگزار گردد.

باقری با بیان اینکه گزینه های اصلی برای تصدی جایگاه شهردار انتخاب شده اند ، اضافه کرد : اگر جلسه فردا به نتیجه نرسید ، نهایتا ظرف دو روز آینده که خاتمه مهلت سه ماهه اداره شهرداری با سرپرست است ، شهردار انتخاب خواهد شد.

شبکه های اجتماعی محمودآباد پس از ناکامی اعضای شورای شهر برای انتخاب شهردار ، علت ایجاد تنش در نشست را مطرح شدن نام رییس شورا برای نامزدی شهرداری اعلام کردند و مدعی شدند که به همین سبب ایجاد دودستگی و تنش میان اعضای شورا شد.

شهرستان ساحلی محمودآباد بیش از 100 هزار نفر جمعیت دارد و این شهرستان دارای دو شهر محمودآباد و سرخرود می باشد.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 709

به "خبرنگاران جو متشنج شورا انتخاب شهردار محمودآباد را به تاخیر انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جو متشنج شورا انتخاب شهردار محمودآباد را به تاخیر انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید