خبرنگاران ضد عفونی اتوبوس های شرکت واحد تهران با جوهر نمک شایعه است

به گزارش بی نهایت اس ام اس، تهران-خبرنگاران-مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ضمن رد ادعاهایی که در فضای مجازی مبنی بر استفاده از جوهر نمک برای ضد عفونی کردن اتوبوس ها می گردد گفت: اتوبوس های تهران براساس دستورالعمل ابلاغی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضد عفونی می گردد.

خبرنگاران ضد عفونی اتوبوس های شرکت واحد تهران با جوهر نمک شایعه است

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، محمود ترفع روز دوشنبه اضافه کرد: عملیات ضدعفونی اتوبوس های شرکت واحد با هدف مقابله با گسترش کرونا ویروس به وسیله تماس مسافران با سطوح داخلی اتوبوس ها انجام می گردد.

وی ادامه داد: نمایندگان مراکز بهداشت برای کنترل مواد مصرفی و فرایند عملیات ضدعفونی کردن اتوبوس ها در توقفگاه های شرکت واحد مستقر هستند.

ترقع ضمن رد ادعاهایی که در فضای مجازی مبنی بر استفاده از جوهر نمک برای ضد عفونی کردن اتوبوس ها مطرح شده بود، تاکید نمود: توجه به حفظ سلامت کارکنان خدوم و شهروندان از هر اولویتی برای شهرداری تهران مهم تر است.

وی و از مردم فهیم تهران درخواست کرد به شایعاتی که این روزها توسط افراد فرصت طلب، جویای نام و احیاناً افرادی که قصد تشویش اذهان و برهم زدن نظم عمومی را دارند، توجه نکنند.

منبع: ایرنا
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 242

به "خبرنگاران ضد عفونی اتوبوس های شرکت واحد تهران با جوهر نمک شایعه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ضد عفونی اتوبوس های شرکت واحد تهران با جوهر نمک شایعه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید