دستگیری دزد 5 میلیاردی داروخانه های نیاوران

به گزارش بی نهایت اس ام اس، رئیس کلانتری 123 نیاوران از دستگیری دزد داروخانه های منطقه نیاوران و سرقت 5 میلیارد ریالی وی اطلاع داد و گفت: متهم یک همدست هم داشته که دستگیری وی هم در دستور کار قرار گرفته است.

دستگیری دزد 5 میلیاردی داروخانه های نیاوران

جهت دریافت خدمات طراحی خانه باغ با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش بی نهایت اس ام اس به نقل از ایلنا، سرهنگ خلیل لطفی گفت: ساعت 5 عصر دوشنبه هجدهم فروردین سال جاری 3 مرد در حالی که جوان 26 ساله ای همراه آنان بود، به کلانتری 123 نیاوران مراجعه کردند و اظهار داشتند که این جوان در 4 ماه اخیر از داروخانه های آنها سرقت نموده است.

سرهنگ لطفی اظهار کرد: یکی از شاکیان که صاحب یکی از داروخانه ها در منطقه نیاوران است، مطرح نمود این جوان 4 ماه قبل از یک موسسه کاریابی به داروخانه معرفی و مشغول به کار شد. پس از مدتی با توجه به اعتمادی که به او کردم، کلید انبار را در اختیارش قرار دادم و وی برای آوردن داروها به انبار مراجعه می کرد اما وقتی انبارگردانی کردم، متوجه کسری زیادی از داروها و آمپول های گرانقیمت شدم.

این مقام پلیسی ادامه داد: در ادامه تحقیقات تعیین شد این جوان از یک داروخانه دیگر که در امر داروهای دامپزشکی فعالیت دارد نیز سرقت نموده و گوشی گرانیقمت یکی از افراد داخل داروخانه را هم به سرقت برده است.

وی گفت: متهم که راهی جز اعتراف پیش روی خود نداشت، اظهار کرد 5 سال قبل با مرد جوانی آشنا شد و به خاطر تهدیدهای او مجبور شد تا دست به سرقت از داروخانه ها بزند. داروهای گرانقیمت را پس از سرقت در اختیار وی قرار می داده و در این 4 ماه نزدیک به 5 میلیارد ریال سرقت نموده است.

سرهنگ لطفی گفت: بارها هشدارهایی مبنی بر اعتمادهای خطرساز به مردم ارائه کردیم اما شهروندان بدون توجه به این هشدارها خیلی زود به کارمندان جدید خود اعتماد می نمایند و کلید و صندوق ها را در اختیار آنها قرار می دهند. در این پرونده نیز متهم در مدت زمان 4 ماه با جلب اعتماد دست به سرقت 5 میلیاردی زده است.

رئیس کلانتری نیاوران مطرح نمود: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفته است و تحقیقات برای دستگیری همدست او ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 228

به "دستگیری دزد 5 میلیاردی داروخانه های نیاوران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری دزد 5 میلیاردی داروخانه های نیاوران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید