صدور معاینه فنی برای 356 هزار خودروی پایتخت، کاهش 13 درصدی مراجعات مجدد

به گزارش بی نهایت اس ام اس، مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران از صدور معاینه فنی برتر برای 356 هزار خودرو در پایتخت اطلاع داد.

صدور معاینه فنی برای 356 هزار خودروی پایتخت، کاهش 13 درصدی مراجعات مجدد

حسین مقدم در گفت وگو با بی نهایت اس ام اس، با اشاره به مصوبه شورای شهر مبنی بر ارائه تخفیف 30 درصدی ورود به محدوده طرح های ترافیکی به دارندگان معاینه فنی برتر در سال آینده، گفت: البته هنوز فرمانداری این موضوع را تصویب نکرده است؛ اما از ارائه هر روشی که موجب تشویق مردم به کسب معاینه فنی برتر گردد، استقبال می کنیم.

وی اضافه کرد: خودروهای دارای معاینه فنی برتر از آنجایی که تست های مخصوص را می گذرانند، گازهای خروجی شان، کم آلاینده تر است و در نتیجه هوای شهر کمتر آلوده می گردد. به همین علت ما از ارائه طرح های تشویقی همچون تخفیف به دارندگان این نوع معاینه فنی استقبال می کنیم.

مقدم با ارائه گزارشی از میزان مراجعات شهروندان به مراکز معاینه فنی گفت: تا 12بهمن ماه جاری، یک میلیون و 50 هزار خودو به مراکز معاینه فنی مراجعه کردند که از این میان 50 درصد متقاضی اخذ معاینه فنی برتر بودند که تا به امروز برای 356 هزار خودرو معاینه فنی برتر صادر شده است، به عبارت دیگر 34 درصد مراجعین به مراکز معاینه فنی، دارای معاینه فنی برتر هستند.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران با بیان اینکه خودروها برای دریافت معاینه فنی برتر باید از سطح آمادگی بیشتر و بهتری برخوردار باشند که بر همین اساس در امسال مراجعات مجدد به مراکز معاینه فنی حدود 13درصد کاهش یافته است، اضافه کرد: به عبارتی دیگر خودروها کمتر ایراد فنی پیدا کردند چراکه پیش از این برای دریافت معاینه فنی برتر می بایست خودروهای خود را تعمیر و آماده نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 161

به "صدور معاینه فنی برای 356 هزار خودروی پایتخت، کاهش 13 درصدی مراجعات مجدد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور معاینه فنی برای 356 هزار خودروی پایتخت، کاهش 13 درصدی مراجعات مجدد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید