طبق قانون تمدید دوباره مهلت ثبت نام انتخابات شوراها امکان پذیر نیست

به گزارش بی نهایت اس ام اس، تهران (پانا) - فرماندار تهران با اشاره به انجام ثبت نام ششمین دوره شورای شهر تهران تا ساعت 20 می گوید زمان ثبت نام دیگر تمدید نخواهد شد.

طبق قانون تمدید دوباره مهلت ثبت نام انتخابات شوراها امکان پذیر نیست

عیسی فرهادی ضمن بازدید از ستاد ثبت نام ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران درخصوص آخرین شرایط ثبت نام شورای شهر تهران گفت: تا حدود دو ساعت پیش ثبت نام قطعی بیش از 600 نفر اجرا شده بود که به این ترتیب روز بسیار پرکاری بوده است. همکاران من در سایت ثبت نام دو کار را انجام می دهند یکی بحث ثبت نام افرادی که به صورت حضوری به فرمانداری تهران مراجعه می کنند که هر کاربر ثبت نام افراد را انجام می دهد.

وی افزود: بخش دیگری از کار برای افرادی است که به صورت غیرحضوری و الکترونیک ثبت نام کرده اند که پرونده های آنها توسط کاربران ما در فرمانداری تهران رصد و اسناد آنها طبق قانون مورد تایید قرار می گیرد و اگر مسئله ای وجود داشته باشد به وسیله پیامک به داوطلب اطلاع داده می شود تا نسبت به اصلاح آن اقدام کنند. پس از کامل شدن پرونده کاربران ما ثبت نام را تایید می کنند.

وی ادامه داد: امروز روز پرکاری بود و برابر اعلام وزارت کشور تا ساعت 20 شب ثبت نام حضوری تمدید شده و به این ترتیب کمتر از یک ساعت دیگر تا پایان زمان ثبت نام حضوری فرصت باقی است. البته تا ساعت 12 شب نیروهای ما ثبت نام افراد غیرحضوری را بررسی و تایید خواهند کرد.

فرماندار تهران در پاسخ به سوالی درخصوص تمدید دوباره زمان ثبت نام گفت: طبق قانون تمدید دوباره امکان پذیر نیست. راس ساعت 20 درب ستاد ثبت نام بسته خواهد شد، اما افرادی که داخل ستاد هستند تا هر زمانی که به طول بیانجامد ثبت نام آنها انجام می شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 918

به "طبق قانون تمدید دوباره مهلت ثبت نام انتخابات شوراها امکان پذیر نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طبق قانون تمدید دوباره مهلت ثبت نام انتخابات شوراها امکان پذیر نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید