مدیرعامل شرکت ملی پست: 2 هزار پستچی به کرونا مبتلا شدند، جزئیات واکسیناسیون پستچی ها هنوز ابلاغ نشده است

به گزارش بی نهایت اس ام اس، مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: ستاد مدیریت کرونا، واکسیناسیون پستچی ها در خرداد را تایید نموده؛ اما جزئیات کار هنوز ابلاغ نشده است که در نهایت اولویت واکسیناسیون براساس پروتکل های ستاد کرونا مشخص و اجرا خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی پست: 2 هزار پستچی به کرونا مبتلا شدند، جزئیات واکسیناسیون پستچی ها هنوز ابلاغ نشده است

رمضانعلی سبحانی فر، مدیرعامل شرکت ملی پست در گفت وگو با خبرنگار گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرنگاران، گفت: جزئیات واکسیناسیون پستچی ها هنوز ابلاغ نشده اما با توجه به اینکه 14 هزار پرسنل در سراسر کشور پراکنده هستند براساس پروتکل های ستاد مبارزه با کرونا اولویت بندی واکسیناسیون مشخص و اجرا می گردد.

مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: در هفته گذشته ستاد مدیریت کرونا، واکسیناسیون پستچی ها در خردادماه را مورد تایید قرارداده است.

وی یادآور شد: پستچی ها با بسته های مردم سروکار دارند و در یک سال اخیر شیوع ویروس کرونا در کشور، بیش از 2 هزار نفر به این بیماری مبتلا شدند و حدود 10 نفر از پرسنل هم جان خود را از دست دادند، از این رو برای جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری مذاکره با ستاد کرونا برای واکسیناسیون را در دستور کار قرار دادیم.

سبحانی فر با اشاره به اینکه خدمات پستی در زمان اجرای قرنطینه و محدودیت های کرونایی از اولویت بیشتری نسبت به شرایط عادی برخوردار است، توضیح داد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تعطیلی برای خدمات پستی وجود نداشته است و به همین دلیل اینکه پستچی ها مبتلا به ویروس کرونا شوند یا این ویروس را به مشتریان منتقل نمایند، موضوع نگران نماینده ای است.

وی اضافه کرد: دغدغه جدی ما جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا است و به همین دلیل وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با وزارت بهداشت مکاتبات و مذاکراتی داشتند تا با واکسیناسیون پستچی ها سلامت مردم تضمین گردد.

وی ادامه داد: درباره فرایند واکسیناسیون هنوز جزئیات به ما ابلاغ نشده است؛ اما در نهایت کار واکسیناسیون، براساس پروتکل های ستاد مدیریت کرونا اولویت بندی و اجرا خواهد شد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 29 خرداد 1400 بروزرسانی: 29 خرداد 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 1048

به "مدیرعامل شرکت ملی پست: 2 هزار پستچی به کرونا مبتلا شدند، جزئیات واکسیناسیون پستچی ها هنوز ابلاغ نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل شرکت ملی پست: 2 هزار پستچی به کرونا مبتلا شدند، جزئیات واکسیناسیون پستچی ها هنوز ابلاغ نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید