نیروهای قراردادی دانشگاه فنی وحرفه&zwnjای مشخص تکلیف می&zwnjشوند

به گزارش بی نهایت اس ام اس، ناصر شمس گفت: متأسفانه دانشگاه فنی وحرفه ای در جامعه ناشناخته بوده و نظام، سیستم و دولت باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند .

نیروهای قراردادی دانشگاه فنی وحرفه&zwnjای مشخص تکلیف می&zwnjشوند

وی گفت: اگر دانشگاه های فنی وحرفه ای تقویت گردد می تواند مشکل بیکاری و اشتغال را در کشور و استان حل نماید و این مهم احتیاجمند بهره گیری از ظرفیت ها است.

سرپرست دانشگاه فنی وحرفه ای کشور با تاکید بر متناسب سازی رشته های دانشگاهی با ظرفیت و احتیاج جامعه توضیح داد: متأسفانه در مناطق مختلف بیشتر استان ها رشته های دانشگاهی یکسان بوده و متناسب با بازار کار، شرایط و احتیاج استان ها طراحی نشده است.

وی ادامه داد: در دانشگاه فنی وحرفه ای باید از رشته های جدید متناسب با شرایط استان ها استفاده گردد.

سرپرست دانشگاه فنی وحرفه ای کشور با بیان اینکه تعداد نیروهای قراردادی در دانشگاه های فنی وحرفه ای از نیروهای رسمی بیشتر است، گفت: در حال مشخص تکلیف نیروهای قراردادی هستیم و برای ایجاد انگیزه کارکنان باید شرایط آنان تثبیت گردد.

سرپرست دانشگاه فنی وحرفه ای کشور با تاکید بر اینکه هدف ما متعادل سازی نیروی انسانی در بخش رسمی و قراردادی است، خاطر نشان کرد: متأسفانه موضوع دانشگاه های کشور مدرک گرایی بوده اما خوشبختانه این فرایند در حال تغییر است و در ده سال آینده مدرک به درد نمی خورد چراکه احتیاجمند افراد آچار به دست هستیم.

منبع: ویکی گرام
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 750

به "نیروهای قراردادی دانشگاه فنی وحرفه&zwnjای مشخص تکلیف می&zwnjشوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروهای قراردادی دانشگاه فنی وحرفه&zwnjای مشخص تکلیف می&zwnjشوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید