وزارت خارجه چین: آمریکا باید در رفتار خود تجدید نظر کند

به گزارش بی نهایت اس ام اس، چین امیدوار است که آمریکا به طور جدی در رفتار خود تجدید نظر کند و ویروس سیاسی تعصب ایدئولوژیک را از بین ببرد.

وزارت خارجه چین: آمریکا باید در رفتار خود تجدید نظر کند

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل بی نهایت اس ام اس به نقل از رادیو بین المللی چین، گنگ شوانگ، سخنگوی وزارت امور خارجه چین امروز آدینه در پکن گفت: اظهارات مبنی بر نابرابری تدابیر بازدارنده چین در برابر اقدامات آمریکا علیه رسانه های چینی در آمریکا نشانگر تعصب ایدئولوژیک دیرینه آمریکایی ها است. چین امیدوار است که آمریکا به طور جدی در رفتار خود تجدید نظر کند و ویروس سیاسی تعصب ایدئولوژیک را از بین ببرد و سیاهنمایی و حمله به حزب کمونیست چین و رسانه های چینی را سرانجام دهد.

وی در نشست خبری هفتگی خود در پاسخ به پرسش بی نهایت اس ام اس گفت: از اولین روز برقراری روابط سیاسی چین و آمریکا، آنها به خوبی می دانستد که چین یک کشور سوسیالیستی و تحت رهبری حزب کمونیست است. از اولین روز ایجاد شعبه رسانه های چین در آمریکا، آنها به خوبی رویکرد و خط مشی رسانه های چین را می دانستند. با گذشت بیش از 40 سال، رهبری حزب کمونیست چین همچنان اساس رکن سوسیالیسم ویژه چین است. تابعیت رسانه های چین نیز همیشه تغییر نکرده است. چه شده که آمریکا در چند وقت اخیر همیشه با اشاره به حزب کمونیست قصد تخریب رابطه این حزب با مردم چین را دارد؟ چرا آمریکا از تابعیت رسانه های چین سواستفاده می نمایند و با این بهانه علیه نهادهای رسانه ای چین در آمریکا اقدام می نمایند و دستور به اخراج بی نهایت اس ام اس چینی داده اند؟

وی تاکید نمود که چین قصد ندارد نظام سیاسی آمریکا را تغییر دهد و آمریکا نیز باید به نظام سیاسی چین احترام بگذارد. اگر آمریکا همانگونه که ادعا می نماید به فزونی نظام خود و پیروزی نهایی دموکراسی غربی اطمینان دارد، چرا از حزب کمونیست چین و رسانه های چین می ترسد؟!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 287

به "وزارت خارجه چین: آمریکا باید در رفتار خود تجدید نظر کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت خارجه چین: آمریکا باید در رفتار خود تجدید نظر کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید