پیام طبرسی: هر موج کرونا 2 ماه طول می کشد

به گزارش بی نهایت اس ام اس، رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری با انتفاد از محدودیت های کرونایی اعمال شده، بیان نمود: این ها که اصلا محدودیتی نبوده است، همه چیز بدتر شده و خیابان ها شلوغ و تمام پارک ها همه باز است، در واقع همه جا باز است و محدودیتی نداریم.

پیام طبرسی: هر موج کرونا 2 ماه طول می کشد

به گزارش ایلنا، پیام طبرسی، رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به شرایط مراجعه های مبتلایان کرونا به بیمارستان بیان نمود: وقتی آمار مبتلا و فوتی ها افزایش پیدا کرده است، این بر ورودی بیماران به بیمارستان هم اثر می گذارد.

وی ادامه داد: همه چیز بر افزایش این مراجعه ها اثر دارد، وقتی رستوران ها باز است، تردد برای سفر ها باز است، مردم هم مبتلا می شوند.

طبرسی در مورد شرایط تخت های بیمارستان، افزود: تخت های بیمارستان پر است، یک سری بیمارستان برای مراجعه های کرونایی اضافه می شوند، ولی به هر حال تخت کم است و این را خود وزارت بهداشت هم اعلام کرده است.

وی ادامه داد: نسبت به قبل از عید، تعداد مراجعه های کرونایی ما بالای 5 برابر شده است که در بین این ها همه گروه سنی از بچه تا بزرگسال وجود دارد.

طبرسی با اشاره به پیش بینی مدت زمان موج جدید کرونا گفت: تا الان متوجه شدیم که هر موج حدود دو ماه طول می کشد، حال اگر بتوانیم یک مقدار محدودیت ایجاد کنیم تا فشار موج گرفته و پیکش کم تر شود، کمک کننده خواهد بود، اما اگر همینطوری پیش رود ما در دو ماه یا سه ماه با همین فشار باید جلو برویم.

وی با انتفاد از محدودیت های اعمال شده، بیان نمود: این ها که اصلا محدودیتی نبوده است، همه چیز بدتر شده و خیابان ها شلوغ وتمام پارک ها همه باز است، در واقع همه جا باز است و محدودیتی نداریم.

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری، در مورد واکسیناسیون کادر درمان افزود: واکسیناسیون کادر درمان این هفته یا هفته بعد تمام می شود.

منبع: فرارو
انتشار: 20 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 987

به "پیام طبرسی: هر موج کرونا 2 ماه طول می کشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام طبرسی: هر موج کرونا 2 ماه طول می کشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید