کشتی گیری که شانس حضور در توکیو را دارد در سالن بدون امکانات تمرین می کند!

به گزارش بی نهایت اس ام اس، خبرنگاران/لرستان مربی تیم ملی کشتی آزاد امید با انتقاد از سالن کشتی شهرستان الیگودرز می گوید: آزادکاری که شانس حضور در المپیک 2020 را دارد، باید در سالن بدون امکانات تمرین کند!

کشتی گیری که شانس حضور در توکیو را دارد در سالن بدون امکانات تمرین می کند!

علی آرین که مربی علیرضا سرلک کشتی گیر تیم ملی است، در گفت وگو با بی نهایت اس ام اس، اظهار کرد: سالنی که در شهرستان الیگودرز تمرین می کنیم، شرایط بسیار بدی دارد و افتضاح است.

وی ادامه داد: در واقع سالن نیست و فقط تشک دارد؛ دوش ندارد و در بیشتر مواقع آب قطع است و ورزشکارها حتی برای رفتن به سرویس بهداشتی مشکل دارند.

آرین با بیان اینکه این سالن یک سونا دارد که در آن قفل است و استفاده ای از آن نمی شود، اضافه کرد: علیرضا شانس حضور در المپیک 2020 را دارد، آیا باید در چنین فضایی تمرین کند.

این مربی الیگودرزی اعلام کرد: امسال قبل از اینکه سرلک به رقابت های جهانی امید اعزام شود به بهانه اینکه می خواهند سالن را تعمیر کنند اجازه ندادند تمرین کنیم و مجبور شدیم به شهرستان های همجوار برویم.

وی بیان نمود: این همه افتخار کسب کرده و شاگردهای زیادی تحویل داده ایم اما در الیگودرز نه تنها حمایت نمی شویم بلکه کارشکنی هم می بینیم.

آرین تاکید کرد: هرگز وجدانم را زیر پا نمی گذارم و حاضر نیستم وارد بازی های سیاسی برخی آقایان شوم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 110

به "کشتی گیری که شانس حضور در توکیو را دارد در سالن بدون امکانات تمرین می کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی گیری که شانس حضور در توکیو را دارد در سالن بدون امکانات تمرین می کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید