6 انتصاب در شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش بی نهایت اس ام اس، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور احکام جدید، چهار مدیر جدید واحدهای ستادی، یک مدیر شهرستانی و یک سرپرستی معاونت این شرکت را منصوب کرد.

6 انتصاب در شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرنگاران، جمال معتمدی زاده در این احکام به ترتیب، حمید حسن پور را جایگزین علیرضا امیرپور در واحد ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد کرد و علیرضا امیرپور را جایگزین سید مسعود موسوی شیرازی در مدیریت بودجه این شرکت نمود.

سید مسعود موسوی شیرازی در واحد کنترل پروژه جایگزین بهزاد زمان پور شد و البته بهزاد زمان پور هم جایگزین سید حسین عادلی نسب که روز گذشته سرپرست معاونت خدمات مشترکین و درآمد شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد شده بود شد.

روز گذشته نیز سیدحسین عادلی نسب به سرپرستی معاونت خدمات درآمد و مشترکینی رسید که پیش از این مسوولیت آن برعهده بهمن محمدی بود.

کاظم رزمه نیز با گذر از اولین فراخوان مدیریتی این شرکت به مدیریت برق شهرستان بویراحمد اسباب کشی کرد تا اولین مدیر شهرستانی تغییر یافته در تغییرات مدیریتی نواحی استان کهگیلویه و بویراحمد در شرکت توزیع نیروی برق قبل از اتمام سال 1399 باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 فروردین 1400 بروزرسانی: 23 فروردین 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 939

به "6 انتصاب در شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 انتصاب در شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید