105 نفر از محکومان استان کرمان مورد عفو رهبری

به گزارش بی نهایت اس ام اس، رییس کل دادگستری استان کرمان گفت:105 نفر از محکومان محاکم عمومی و انقلاب،سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی این استان، همزمان ولادت امام رضا (ع) و هفته قوه قضاییه مورد عفو رهبری و تخفیف مجازات قرار گرفتند.

105 نفر از محکومان استان کرمان مورد عفو رهبری

به گزارش خبرنگاران کرمان؛یدالله موحد،اضافه کرد:رهبر معظم انقلاب اسلامی براساس پیشنهاد ریاست قوه قضاییه باعفو و تخفیف مجازات پنج هزار و 156 نفر از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و سازمان تعزیرات حکومتی موافقت کردند.

وی با اشاره به اینکه در استان کرمان 105محکوم شامل عفو و تخفیف مجازات شده اند، اظهارداشت: از این تعداد 99 نفر با استفاده از عفو رهبری آزاد شده اند و مجازات اعدام یک نفر هم به حبس تبدیل شده است.

رییس کل دادگستری استان کرمان توضیح داد: بعلاوه در راستای عفو رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت ولادت امام رضا (ع) و هفته قوه قضاییه ،5 نفر از محکومان استان کرمان هم مشمول تقلیل مجازات شده اند.

موحد یادآور شد:از مجموع مددجویانی که به مناسبت ولادت امام رضا (ع) و هفته قوه قضاییه مورد عفو قرار گرفته اند،چهار نفر زن و ما بقی مرد بوده اند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 1134

به "105 نفر از محکومان استان کرمان مورد عفو رهبری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "105 نفر از محکومان استان کرمان مورد عفو رهبری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید