اخبار و رویدادها

طراحی پلان ویلا: بیش از 121 هزار هکتار اراضی کشاورزی و باغی آذربایجان غربی بیمه شد

معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی آذربایجان غربی گفت: در سال زراعی جاری بیش از 108 هزار هکتار از اراضی زراعی و 13 هزار و 116 هکتار از باغات تحت پوشش بیمه محصولات کشاورزی قرار گرفته است.

5 خرداد 1401

بازسازی آپارتمان: احیا و بازسازی باغ همت در جلسه مشورتی فرماندار با شورای شهر همت آبادشهرستان فیروزه

خبرگزاری خبرنگاران- جلسه احیا و بازسازی باغ همت در جلسه مشورتی فرماندار با شورای شهر همت آباد به ریاست فرماندار شهرستان فیروزه تشکیل گردیدو اهم امور زیربنایی و گردشگری شهر همت آباد مورد آنالیز و گفتگو نهاده شد.

4 خرداد 1401

هدف گذاری برای کاهش 50 درصدی ارزبری دارو

به گزارش خبرنگاران، امروز طی مراسمی تفاهم نامه همکاری مشترکی با موضوع مشارکت طرفین در راستای ارتقا صنعت غذا و دارو بین ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با معاونت صنایع عمومی وزارت صمت با هدف ارتقا فناوری در صنعت غذا و داروی کشور،...

3 خرداد 1401

برگزاری آزمون جبرانی نیروهای مشمول قانون مشخص تکلیف آموزش و پرورش، اعلام نتایج 28 اسفند

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از برگزاری آزمون جبرانی جامع پایانی ویژه نیروهای مشمول قانون مشخص تکلیف وزارت آموزش و پرورش از سنوات قبل اطلاع داد و گفت: نتایج آزمون تا 28 اسفندماه به وسیله سامانه مروارید اعلام می گردد. ...

24 اردیبهشت 1401

خطری که شما را تهدید می نماید!

مواد شیمیایی بیشتری که به وسیله پلاستیک بازیافتی منتشر می گردد می تواند نشان دهنده احتیاج به فرآیند بازیافت فوق العاده تمیز باشد.

23 اردیبهشت 1401

سرمربی الاهلی: اگر کنعانی زادگان اخراج نمی شد 8 گل نمی خوردیم

سرمربی تیم الاهلی درباره شکست پرگل تیمش در هفته نوزدهم لیگ ستارگان قطر صحبت کرد.

22 اردیبهشت 1401

جنبه های مختلف کارهای مشترک دانشگاه لرستان و جهاد دانشگاهی تقویت گردد

خبرنگاران/لرستان سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان بر توسعه همکاری های مشترک فرهنگی و اجتماعی با رویکرد دانشجومحوری تاکید نمود.

20 اردیبهشت 1401

دلایل افزایش قیمت تخم مرغ در بازار

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با اشاره به دلایل افزایش قیمت تخم مرغ گفت: تولید تخم مرغ هیچ مسئله ای ندارد و در ایده آل ترین شرایط ممکن است.

19 اردیبهشت 1401

بیش از هزار و 600 طرح بهزیستی استان اصفهان آماده بهره برداری است

مدیر کل بهزیستی استان اصفهان گفت: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی هزار و 628 طرح بهزیستی با اعتباری افزون بر 2 هزار و 33 میلیارد ریال در استان به بهره برداری می رسد.

17 اردیبهشت 1401

شروع شمارش معکوس برای اکسپو 2020 دبی

اکسپو یا نمایشگاه جهانی، بزرگ ترین و مهم ترین رویداد نمایشگاهی جهان است که هر پنج سال یک بار برگزار می گردد و فقط یک سال تا شروع به کار اکسپو 2020 دبی باقی است.

16 اردیبهشت 1401

پوشش زنده برنامه ها و نشست های جشنواره فیلم فجر به وسیله روبیکا، ذره بین و آی گپ

نشست های چهلمین جشنواره فیلم فجر به وسیله روبیکا، ذره بین و آی گپ به صورت زنده پخش می گردد.

15 اردیبهشت 1401

خشم یمنی ها از خوشگذرانی آقازاده وزیر دولت مستعفی

خبرگزاری خبرنگاران-پسر یکی از وزرای دولت مستعفی یمن با انتشار تصاویر خود در کنار خودروهای لوکس در ابوظبی، خشم مردم استان های جنوبی یمن را برانگیخته است.

15 اردیبهشت 1401

رقم نجومی کمیسیون مورد نظر رایولا برای انتقال هالند به منچسترسیتی

مدیربرنامه های هلندی ارلینگ هالند برای انتقال این ستاره نروژی به استادیوم اتحاد رقمی نجومی می خواهد.

13 اردیبهشت 1401

برگزاری کارگاه آموزش نشریات دانشجویی رسانش از سوی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

دبیر واحد روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از برگزاری کارگاه آموزش نشریات دانشجویی رسانش از سوی این اتحادیه دانشجویی اطلاع داد.

11 اردیبهشت 1401

سردخانه کشاورزی کوهدشت افتتاح شد، نیاز لرستان به 200 هزار تُن فضای سردخانه ای دیگر

خبرنگاران/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: با توجه به ظرفیت تولید محصولات کشاورزی در استان، به 200 هزار تن فضای سردخانه ای دیگر نیاز داریم.

10 اردیبهشت 1401

خصوصیات مهم مشاور املاک ایرانی

دنیای املاک و مستغلات بازیگران مختلفی دارد، از جمله ارزیاب ها، بازرسان خانه، مدیران املاک، پیمانکاران و سازمان های دولتی و بعلاوه خریداران و فروشندگان احتمالی خانه ها. اما یکی از مهم ترین افراد در بازار املاک و مستغلات، مشاوران املاک هستند.

9 اردیبهشت 1401

اختصاص 15 میلیارد تومان برای تکمیل کتابخانه مرکزی قم

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در قم، محمد مهدی اسماعیلی در بازدید از کتابخانه مرکزی قم با اشاره به توجه ویژه دولت سیزدهم به تکمیل زیر ساخت های فرهنگی کشور تاکید نمود و گفت: به منظور تکمیل و تجهیز کتابخانه مرکزی قم، 150 میلیارد ریال اختصاص خواهد یافت و امیدواریم...

8 اردیبهشت 1401

تور ارزان ترکیه: اردوغان: آذربایجان جایگزین ایران در بازار گاز ترکیه می گردد

رئیس جمهور ترکیه گفت: ترکیه با وجود اختلالات اخیر در واردات گاز از ایران، به علت همکاری آذربایجان مسئله ای در تامین گاز خود ندارد.

7 اردیبهشت 1401

افزایش بیماران بستری در بخش های ویژه بیمارستان های بوشهر

خبرنگاران/بوشهر معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان های این استان 169 نفر است.

7 اردیبهشت 1401

دستورالعمل های بهداشتی برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری اعلام شد

دستورالعمل بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و الزامات بهداشتی ویژه برگزاری آزمون شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

5 اردیبهشت 1401
تعداد: (1228)