اسارت دختر مقیم سوئد در خانه دکتر قلابی

به گزارش بی نهایت اس ام اس، چند روز قبل صدای فریاد های یاری خواهی دختر جوانی، توجه رهگذران و اهالی یکی از مناطق شمال تهران را به خود جلب کرد. صدا از داخل یکی از خانه ها به گوش می رسید رهگذران ناگهان دختر جوانی را پشت پنجره خانه دیدند که با داد و فریاد یاری می خواست. ظاهر آشفته و صورت خونین او حکایت از وقوع حادثه ای ناگوار داشت.

اسارت دختر مقیم سوئد در خانه دکتر قلابی

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش روزنامه ایران، شاهدان بلافاصله موضوع را به پلیس خبر دادند و مأموران با حضور در خانه مورد نظر، دختر جوان را که دست و پایش بسته بود، نجات دادند. دختر جوان به نام آرزو در تحقیقات راز گروگانگیری چند ساعته اش را اینگونه برملا کرد: من مقیم سوئد هستم، اما به خاطر کارم به ایران خیلی رفت و آمد دارم. مدتی قبل به وسیله یکی از دوستانم با پسر جوانی به نام بهروز آشنا شدم. او خودش را دکتر معرفی کرد و ظاهری مؤدب و خوش قیافه داشت که نظر هر دختری را جلب می کرد.

او ادامه داد: چند هفته قبل برای مراسم ازدواج یکی از اقوام به ایران دعوت شدم با خودم گفتم حالا که به ایران می روم، بهروز را هم از نزدیک می بینم. بهروز هم بسیار استقبال کرد و از من قول گرفت به خانه اش بروم تا بیشتر با هم آشنا شویم. می گفت به من علاقه بسیاری پیدا نموده و دلش می خواهد هر چه زودتر و قبل از رفتن من از ایران، با هم ازدواج کنیم. من هم به خانه اش رفتم، اما به محض ورود، او با تهدید دست و پایم را بست و هر چه پول، دلار و یورو همراهم بود را از من گرفت.

او ساعت مارک دارم که خیلی گرانقیمت بود و گوشی تلفن همراهم را نیز به سرقت برد. او چند ساعتی مرا با دست و پای بسته در خانه اش نگه داشت و از من خواست چند برگه چک سفید را امضا کنم. تصور می کنم شیشه کشیده بود و حال خوبی نداشت. بعد هم خودش گفت که دکتر نیست و یک پسر بیکار و دیپلمه است.

دختر جوان ادامه داد: من زمانی فهمیدم همه حرف هایش دروغ بوده که گرفتار این پسر شیاد شده بودم حدود 5 ساعت در خانه او بودم که تلفنش زنگ خورد او با عجله از خانه بیرون رفت من هم به سختی خودم را به کنار پنجره رساندم و از مردم یاری خواستم.

به دنبال اظهارات دختر جوان، پرونده ای در شعبه بازپرسی تشکیل و تحقیقات برای بازداشت خواستگار قلابی شروع شد. آنالیز ها نشان می داد خانه محل گروگانگیری را پسر جوان با مدارک جعلی به طور موقت اجاره نموده است. تحقیقات از سوی کارآگاهان پلیس برای دستگیری متهم ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 578

به "اسارت دختر مقیم سوئد در خانه دکتر قلابی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسارت دختر مقیم سوئد در خانه دکتر قلابی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید