اخبار اقتصادی

خبرنگاران سفر وزیر خارجه چین به ایران به موازنه روابط خارجی یاری می نماید

تهران- خبرنگاران- خبرگزاری ایلنا در گفت وگویی آورد: در دنیای امروز که با حضور وسایل ارتباط جمعی کشورها بسیار به هم نزدیک شده اند و دنیا دهکده ای است، بدون دیپلماسی، گفت وگو و بدون ارتباطات نزدیک، کشورها نمی توانند بسیاری از مسائل را حل نمایند.

26 فروردین 1400

کرونا در اروپا، از افزایش چشمگیر بستری ها در فرانسه تا تایید ارتباط بین تزریق آسترازنکا با لخته شدن خون

یکی از مقامات آژانس دارویی اروپا ارتباط بین تزریق واکسن آسترازنکا و لخته شدن خون در برخی موارد را تایید نموده و نهادهای بهداشتی فرانسه هم از افزایش چشمگیر آمار بستری ها در بخش های مراقبت های ویژه خبر داده اند.

25 فروردین 1400

6 انتصاب در شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور احکام جدید، چهار مدیر جدید واحدهای ستادی، یک مدیر شهرستانی و یک سرپرستی معاونت این شرکت را منصوب کرد.

23 فروردین 1400

خبرنگاران چهار مرکز تحقیقاتی سلامت در سیستان و بلوچستان تصویب شد

زاهدان- خبرنگاران- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: چهار مرکز تحقیقاتی سلامت برای نخستین بار در لایحه بودجه سالیانه کشور ویژه سیستان و بلوچستان ثبت شده است.

22 فروردین 1400

شارژر موبایل را فقط از امگا باتری بخرید

رپرتاژ آگهی - امروزه قیمت شارژر سامسونگ، قیمت خرید شارژر آیفون و دیگر برندهای خارجی تبدیل به یکی از مهم ترین فاکتورها برای خرید شارژر شده است؛ چراکه از اصلی ترین مشخصه های شارژرهای فیک قیمت پایین آن ها می باشد. برای خرید شارژر آیفون، سامسونگ، ال جی و...

22 فروردین 1400

شرح مجلس درباره حقوق، مسکن و خودرو؛ نمایندگان چقدر می گیرند؟

تهران (پانا) - سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با اشاره به نامه ای که پیرامون هزینه و حقوق نمایندگان منتشر شده، درباره حقوق، دستمزد، خودرو و مسکن فرهنگیان شرح داد.

21 فروردین 1400

بانک مرکزی: چک های قدیمی به اعتبار خود باقی است، چک دیجیتال وارد سیستم بانکی می گردد

خبرگزاری خبرنگاران-معاون اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی درباره اجرایی شدن ثبت جابجایی چک جدید گفت: اعتبار چک های قدیمی باقی می ماند.

20 فروردین 1400

هر فرد و گروهی که مانع برداشتن تحریم شود، خیانت می کند

حسن روحانی، رئیس جمهوری در آخرین جلسه هیات دولت در سال 1399 در جمع خبرنگاران و اعضای هیات دولت گفت: هر جناح، فرد و گروهی اگر یک ساعت خاتمه تحریم را به هر دلیلی به تأخیر بیندازد، خیانت بسیار بزرگی به تاریخ ملت ایران کرده و ننگ ابدی برای آن جناح یا فرد باقی...

19 فروردین 1400

کاهش 29 درصدی تردد در محورهای برون شهری در 24 ساعته گذشته خبرنگاران

وزارت راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: طی شبانه روز گذشته، تردد در محورهای برون شهری در مقایسه با روز قبل، 28.9 درصد کاهش را نشان می دهد.

19 فروردین 1400

خبرنگاران آزادسازی قره باغ فرصت خوبی برای توسعه روابط مالی است

تبریز - خبرنگاران- استاندار آذربایجان شرقی گفت: آزادسازی اراضی قره باغ، فرصت مناسبی برای توسعه مناسبات مالی ایران و جمهوری آذربایجان است.

18 فروردین 1400

محسن هاشمی: در انتخابات شوراها شرکت نمی کنم

تهران (پانا) - رئیس شورای شهر تهران درباره شرکت در انتخابات شورای شهر تهران و ریاست جمهوری تاکید نمود که در انتخابات شوراها شرکت نمی کند.

14 فروردین 1400

توافق آنکارا و باکو در خصوص اجرای برنامه عملیاتی مشترک

معاون رئیس جمهور ترکیه گفت: آنکارا و باکو در خصوص تدوین و اجرای یک برنامه عملیاتی مشترک از جمله 138 توافق مختلف که روابط دوجانبه را گسترش خواهد داد، به توافق رسیدند.

12 فروردین 1400

ظریف، گزینه اصلاح طلبان برای انتخابات می گردد؟

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها گفت: به دلیل پایگاه رای مناسب ظریف و بیشتر بودن احتمال تایید صلاحیت او نسبت به کاندیداهای شاخص اصلاح طلبان، نام وی بیشتر مطرح شده است.

6 فروردین 1400

اتمام حجت کاخ سفید درباره تحریم های ایران

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری آدینه گفت واشنگتن آماده گفت وگوی دیپلماتیک با ایران است، اما در جهت کاهش تحریم ها گام برنمی دارد.

4 فروردین 1400

باشگاه پرسپولیس: مطالبات بودیمیر را پرداخت کردیم

باشگاه پرسپولیس از پرداخت مطالبات بازیکنان سابق کروات خود اطلاع داد.

2 فروردین 1400

فشار خودروسازان، وزارت صمت و سازمان بورس برای آزادسازی قیمت خودرو

درحالی که این شورا وظیفه رفع انحصار از صنعت خودرو را دارد، تا به امروز قدمی در این رابطه برنداشته است، آزادسازی صنعت خودرو تنها زمانی معنا پیدا می کند که در این صنعت رقابت وجود داشته باشد، این در حالیست که طی سه سال گذشته واردات خودرو ممنوع بوده و این...

2 فروردین 1400

پیش بینیِ دنیای تکنولوژی در 2021

بلندگو های هوشمند با استفاده از هوش مصنوعی در سال 2020 به 100 میلیارد فرمان صوتی پاسخ دادند که این رقم افزایشی 75 درصدی نسبت به سال 2019 نشان می دهد و انتظار می رود در سال 2021 رشدی بسیار بیشتر داشته باشد.

30 اسفند 1399

پوشش مکانی 100 درصدی نرخ حمل کالا در لرستان

خبرنگاران/لرستان رئیس اداره حمل ونقل کالا اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: استان با پوشش مکانی 100 درصدی نرخ حمل کالا و ثبت بیش از 20 میلیون رکورد نرخ در سامانه مدیریت و کنترل بارنامه جزو استان های برتر کشور است.

28 اسفند 1399

کرونا 10 ثروتمند برتر دنیا را پولدارتر کرد (

بر اساس گزارش جدید ، 10 فرد ثروتمند دنیا از جمله جف بزوس ، ایلان ماسک و بیل گیتس شاهد افزایش ثروت جمعی خود به میزان نیم تریلیون دلار از ابتدای شیوع بیماری همه گیر کووید-19 بوده اند.

27 اسفند 1399

فروشندگان واکسن های تقلبی کرونا دستگیر شدند

تهران (پانا) - معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا با اشاره به اینکه تنها مرجع قانونی واگذاری داروی کرونا، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی است به شهروندان هشدار داد که فریب شایعات منتشر شده در شبکه های اجتماعی را نخورند.

26 اسفند 1399
تعداد: (248)