برگزاری جلسه روسای شعب منطقه اصفهان

به گزارش بی نهایت اس ام اس، جلسه روسای شعب مدیریت استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال و بختیاری با رعایت پروتکل های بهداشتی برای شعب شهر اصفهان به صورت حضوری و با حضور روسای شعب شهر های تحت پوشش خارج از شهر اصفهان به صورت ویدئو کنفرانس با موضوع آنالیز عملکرد 9 ماهه و تبیین اهداف طرح های پیشرو ، خدمات کارمزدی و توسعه خدمات بانکداری الکترونیک برگزار گردید.

برگزاری جلسه روسای شعب منطقه اصفهان

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، محمدرضا سبزواری مدیر منطقه ای بانک ایران زمین ضمن خوش آمد گویی و تقدیر و تشکر از کوشش های اجرا شده در9 ماه سپری شده از سال 99 ، با تشریح مهمترین راهکارهای پیشبرد اهداف ابلاغی در طرح های پیشرو اضافه کرد: رصد اطلاعات بدست آمده و اشراف همکاران به نحوه عملکرد شعبه به مثابه چراغ راهی است که در سخت ترین مراحل، راستا عبور را به ما نشان داده و با عث می گردد بهترین تصمیم را در مقاطع حساس اخذ نمائیم.

سبزواری با اشاره به لزوم رعایت نکات ایمنی مربوط به فصول سرد سال بر رعایت اصل صرفه جویی تاکید و توجه به محیط زیست و انجام رسالت سازمانی به مولفه های زیستی از قبیل آلودگی هوا، آب ،خاک و. . . و لزوم کنترل این آلودگی ها به عنوان یکی از اولویت های مهم سازمانی و فردی پرداخت و محیط زیست را میراث و امانت با ارزش گذشتگان و آیندگان برشمرد و استفاده از منابع تجدید پذیر و انرژی های پاک را در راستای اهداف خانواده عظیم ایران زمین با سرلوحه قراردادن شعار برای زندگی همین یک زمین را داریم را از همگان خواهان شد.

سبزواری در پایان مواردی را در مورد اهمیت شناسایی علایق مشتریان، بهداشت پرونده های تسهیلاتی، سرویس دهی به دستگاه های خودپرداز، پیگیری مطالبات غیر جاری، تشویق مشتریان به استفاده از خدمات الکترونیکی، رعایت موارد ایمنی و حفاظتی برای همکاران شعب بیان داشت.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 819

به "برگزاری جلسه روسای شعب منطقه اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جلسه روسای شعب منطقه اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید