ترافیک فوق سنگین در خروجی های شرق مرکز

به گزارش بی نهایت اس ام اس، فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون شاهد ترافیک فوق سنگین در خروجی های شرقی مرکز و ترافیک سنگین در محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا(ع) هستیم.

ترافیک فوق سنگین در خروجی های شرق مرکز

ایرج کهریزی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفت و گو با فارس در پردیس در مورد شرایط ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم در شرق استان تهران اظهار کرد: عبور و مرور وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز پرحجم و سنگین و در محور قدیم جاجرود و آزادراه تهران-پردیس با پس زدگی بار ترافیکی روبرو هستیم.

وی گفت: عبور و مرور وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه سنگین و پرحجم در جریان است و خودروها به مرور درحال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند.

کهریزی ادامه داد: تردد وسایل نقلیه در محدوده محور قدیم جاجرود، گیلاوند، آزادراه تهران-پردیس و دیگر شهرهای عبوری محورهای هراز و فیروزکوه فوق سنگین و با پس زدگی بار ترافیکی همراه است.

وی تاکید نمود: توصیه اکید داریم هموطنان مدیریت زمان سفر را سرلوحه شروع مسافرت خود قرار بدهند و از ورود همزمان به محورهای شرق استان پرهیز نمایند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه طی ساعات آینده بر بار ترافیکی در محورهای شرق استان افزوده خواهد شد، ابراز کرد: تردد وسایل نقلیه از دو راستا رفت و برگشت محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم سنگین و پرحجم در جریان است و هم وطنان در این محور با ترافیک های سنگین و پس زدگی بار ترافیکی روبرو نشده اند.

وی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، خاطرنشان کرد: هم وطنان میتوانند با رعایت کامل مقررات هدایت و رانندگی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، استراحت کافی قبل و در حین مسافرت و با رعایت حقوق شهروندی، سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هم وطنانمان رقم بزنند.

منبع: فرارو
انتشار: 3 مرداد 1401 بروزرسانی: 3 مرداد 1401 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 1486

به "ترافیک فوق سنگین در خروجی های شرق مرکز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک فوق سنگین در خروجی های شرق مرکز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید