تست ضریب هوشی؛ آیا می توانید کوالای پنهان را در 10 ثانیه پیدا کنید؟

به گزارش بی نهایت اس ام اس، اگر چشمانی تیزبین دارید در عرض 10 ثانیه کوالای پنهان را در میان جنگل پیدا کنید. اگر به تصویر با دقت نگاه کنید می توانید به سرعت جای کوالای پنهان را حدس بزنید.

تست ضریب هوشی؛ آیا می توانید کوالای پنهان را در 10 ثانیه پیدا کنید؟

خبرنگاران | به زبان ساده، توهم نوری نوعی توهم است که در آن نمی توانیم صحنه یا تصویری را که به وسیله چشمان خود دیده ایم به وضوح درک کنیم. ما تصویر یا صحنه را اشتباه تفسیر می کنیم یا به راحتی فریب آن را می خوریم.

به گزارش خبرنگاران ، توهمات نوری اتفاقی است که ما با تماشا یک تصویر یا صحنه به وسیله چشمان خود به راحتی فریب می خوریم یا اشتباه درک می کنیم. از آنجایی که حل کردن آن ها کمی مشکل است، مردم دوست دارند توهمات نوری بیشتری را کشف نمایند. توهم نوری همواره حس کنجکاوی را در بین مردم فعال می نمایند. کاوش در توهم نوری نه تنها افراد را کنجکاو و علاقه مند می نماید، بلکه کارایی مغز و چشم ها را در توسعه مهارت های مشاهده بهبود می بخشد.

اگر چشمانی تیزبین دارید در عرض 10 ثانیه کوالای پنهان را در میان جنگل پیدا کنید. اگر به تصویر با دقت نگاه کنید می توانید به سرعت جای کوالای پنهان را حدس بزنید. اگر پیروز به یافتن پاسخ نشدید، برای دانستن پاسخ صحیح به انتهای مطلب مراجعه کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای کوالای پنهان در جنگل

کوالا در قسمت هایلایت شده تصویر زیر دیده می گردد.

منبع: فرادید
انتشار: 23 آبان 1401 بروزرسانی: 23 آبان 1401 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 1550

به "تست ضریب هوشی؛ آیا می توانید کوالای پنهان را در 10 ثانیه پیدا کنید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست ضریب هوشی؛ آیا می توانید کوالای پنهان را در 10 ثانیه پیدا کنید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید