ساخت بخش چند نفره سایبرپانک 2077 لغو نشده است

به گزارش بی نهایت اس ام اس، آپدیت 1.3 بازی سایبرپانک 2077 که عظیم ترین آپدیت این بازی تا به امروز است و حجم آن هم به چیزی حدود 40 گیگابایت می رسد، مدتی پیش عرضه شد و تغییرات زیادی را روی بازی اعمال کرد. بر اساس داده کاوی های صورت گرفته، ممکن است جزئیات بیشتری را از برنامه های آینده سی دی پراجکت در رابطه با بخش چندنفره آنلاین به دست آورده باشیم.

ساخت بخش چند نفره سایبرپانک 2077 لغو نشده است

بر اساس آنالیز هایی که یک فراورینماینده محتوا با نام تایلر مک ویکر (Tyler McVicker) روی فایل های آپدیت بازی انجام داده بود، این آپدیت تغییرات عظیمی را در بازی و انجین آن ایجاد نموده است. با این حال، علاوه بر این ها نکات جالبی دیگری هم تعیین شده است. به وسیله داده کاوی هایی که او انجام داده، اشاره هایی به بخش چندنفره آنلاین و بسته های الحاقی عظیم دیده می گردد.

حداقل دو بسته الحاقی عظیم در فایل های این آپدیت دیده می شوند. بعلاوه ادعا شده است که بیلدها و تست هایی برای بخش چند نفره وجود داشته است. در کنار این ها، یکی از فایل ها هم با نام بخش چندنفره قدیمی نام گذاری شده است که به نظر می رسد به برنامه های اولیه و اصلی سی دی پراجکت برای بخش آنلاین این بازی اشاره داشته است.

به اسم بخشی از استراتژی تازه گسترده سی دی پراجکت رد که در ماه مارس منتشر شد، آدام کیچینسکی، مدیرعامل این شرکت، اظهار داشت که آن ها در برنامه های خود برای عرضه یک بخش آنلاین جدا برای سایبرپانک 2077 تتازهنظر نموده اند.

ابتدا در ژانویه سال 2020 اعلام شده بود که پروژه چندنفره آنلاین بازی سایبرپانک 2077 یک پروژه تراز اول مستقل خواهد بود و قرار است چیزی فراتر از یک ویژگی اضافی برای بازی اصلی باشد. در نوامبر سال قبل هم کیچینسکی از آن به اسم یک پروژه با فراوری اختصاصی جداگانه و عظیم یاد نموده بود که در قالب یک محصول جدا عرضه خواهد شد.

با این حال، مدتی بعد و پس از حواشی مختلفی که در اثر عرضه جنجالی بازی سایبرپانک 2077 به وجود آمده بود، کیچینسکی در ماه مارس سال جاری اظهار داشت: در گذشته اشاره کردیم که پروژه عظیم و مستقل بعدی ما یک بازی سایبرپانک چند نفره خواهد بود، اما ما تصمیم گرفته ایم که در این مورد تتازهنظر کنیم. با توجه به رویکرد سامانمند و چابک تازه ما، به جای تمرکز اصلی روی یک تجربه یا بازی عظیم آنلاین، ما تمرکز خود را روی آوردن بخش آنلاین به همه فرنچایزهایمان خواهیم گذاشت تا بتوانیم روزی پیروز به این کار شویم.

اگر بخواهیم این داده کاوی های صورت گرفته روی فایل های آپدیت 1.3 را در نظر بگیریم، می توانیم بگوییم که برنامه سی دی پراجکت این است که بخش چندنفره را به وسیله آپدیت هایی عظیم به سایبرپانک اضافه کند. این اولین باری نیست که به وسیله داده کاوی جزئیاتی از بخش چندنفره این اثر دریافت می کنیم. در ماه ژانویه هم با داده کاوی فایل های بازی اشاره هایی به بخش های چندنفره ای به نام Deathmatch و Heists دیده شده بود.

تعیین است که پس از شرایط بد بازی سایبرپانک در زمان عرضه، برنامه های سی دی پراجکت رد برای عرضه محتوای بیشتر برای این اثر با اختلال روبرو شد اما اکنون که به وسیله آپدیت 1.3 بازی به حالت نسبتاً مطلو ب تری رسیده است، شاید این فرصت مهیا گردد که آن ها به دیگر برنامه های خود برای این بازی فکر نمایند و محتوای آن را با بسته های الحاقی عظیم یا بخش چندنفره توسعه دهند.

منبع: VGC

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 7 شهریور 1400 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 1161

به "ساخت بخش چند نفره سایبرپانک 2077 لغو نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت بخش چند نفره سایبرپانک 2077 لغو نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید