فشردگی لیگ به والیبال ضربه می زند، هدف همه کمک به تیم ملی است

به گزارش بی نهایت اس ام اس، امیرحسینی در گفتگو با خبرنگاران درباره تعطیلات 50 روزه رقابت های لیگ برتر والیبال گفت: به خاطر تیم ملی و حضور در رقابت های انتخابی المپیک به اجبار رقابت های لیگ به مدت 50 روز تعطیل شد که این شرایط را برای تیم ها بسیار سخت خواهد کرد. تیم ها در کوران مسابقات برای رسیدن به شرایط ایده آل بودند که این تعطیلات به آنها ضربه خواهد زد اما برای کمک و حمایت از تیم ملی این شرایط را پذیرفتیم تا تیم ملی جواز حضور در المپیک را کسب کند.

فشردگی لیگ به والیبال ضربه می زند، هدف همه کمک به تیم ملی است

بازیکن تیم سایپای تهران در ادامه درباره فشردگی رقابت های لیگ برتر والیبال اظهارداشت: فشردگی رقابت های لیگ برتر هر سال وجود دارد اما در فصل جاری چندین برابر شده است. قطعا شرایط برای تیم های شهرستانی با توجه به رفت و آمدهای زیاد سخت تر خواهد شد و این بر روی کیفیت بازی ها تأثیر خواهد گذاشت. فشردگی مسابقات لیگ به والیبال ضربه می زند.

وی افزود: متأسفانه در چند سال اخیر فشردگی رقابت ها بیشتر شده است. از زمان حضور تیم در لیگ جهانی، فشردگی مسابقات هم افزایش یافته است. بازیکنان ملی پوش قطعاً فشار بیشتری را متحمل می شوند. آنها 6 ماه در سال در اختیار تیم ملی هستند و 6 ماه در رقابت های پرفشار لیگ هستند. فرصت ریکاوری کم است و این قطعا بر روی بازیکنان فشار وارد خواهد کرد. امیدوارم سال آینده با یک برنامه ریزی بهتر لیگ پویاتری داشته باشیم که از دل لیگ پویا بازیکنان خوبی به تیم ملی معرفی خواهند شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 5

به "فشردگی لیگ به والیبال ضربه می زند، هدف همه کمک به تیم ملی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فشردگی لیگ به والیبال ضربه می زند، هدف همه کمک به تیم ملی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید