کاوه: یزدانی، قاسمپور و کریمی را کاملا زیر نظر داریم، کار موسل بز باید قابل توجه قهرمانان ما باشد

به گزارش بی نهایت اس ام اس، مدیر تیم های ملی کشتی آزاد گفت: یزدانی و قاسمپور را کامل زیر نظر داریم و در مورد علیرضا کریمی هم کارهای فیزیوتراپی و درمانی در حال انجام است.

کاوه: یزدانی، قاسمپور و کریمی را کاملا زیر نظر داریم، کار موسل بز باید قابل توجه قهرمانان ما باشد

محسن کاوه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد حضور تیم منتخب کشتی آزاد نوجوانان ایران در جام کریسمس روسیه گفت: حضور ما در این مسابقات با هزینه روس ها بود. یکسری از بچه ها انتخاب شدند که برای آینده کشتی ما خیلی خوب هستند و می شود از آنها استفاده کرد. این طور که من دیدم لازم بود بچه ها به خودباوری برسند. 11 آزادکار بردیم و سه طلا، یک نقره و سه برنز گرفتیم. نکته جالب تر این بود که دیوید موسل بز قهرمان بنام روس ها مدیر مدرسه ورزشی بود که برگزارکننده این مسابقه بود. این باید قابل توجه قهرمانان جهان و المپیک ما باشد که فقط به دنبال حضور در کادرفنی تیم ملی نباشند و در باشگاه ها کار کنند.

وی ادامه داد: موسل بز مدیریت این مدرسه را که زیر نظر کمیته ملی المپیک روسیه اداره می شود برعهده دارد. این سفر و این مسابقات بهانه ای شد که با موسل بز هم صحبت هایی در مورد همکاری بیشتر داشته باشیم. ما قبلا در تیم سلام جویبار با هم کار کرده بودیم. او انسان وارسته ای است و من فکر می کنم در رده های سنی نوجوانان و جوانان بتوانیم کارهای بیشتری انجام دهیم.

مدیر تیم های ملی کشتی آزاد در مورد آسیب دیدگی های اخیر کشتی گیران ملی شرح داد: من که تهران نبودم اما ان شاءالله که آسیب دیدگی علیرضا کریمی هم مانع حضورش در مسابقات نشود. به هرحال کشتی گیران زیادی با آسیب دیدگی هم مدال جهانی و المپیک گرفته اند. الان حسن یزدانی و حتی کامران قاسمپور را هم کامل زیر نظر داریم. در مورد علیرضا کریمی هم کارهای فیزیوتراپی و درمانی در حال انجام است.

کاوه به مسابقات جام بین المللی تختی اشاره کرد و گفت: من باز هم تاکید می کنم هر کسی می خواهد مدعی هر وزنی باشد، در جام تختی هم در همان وزن کشتی بگیرد. کسانی که مجوز حضور در این رقابت ها را در یک وزن گرفته اند، می توانند از طریق هیئت کشتی شان درخواست تغییر وزن بدهند و با آن هم موافقت خواهد شد چون بعد از جام تختی، ملاک انتخاب و عمل ما وزنی است که کشتی گیران در جام تختی در آن کشتی گرفته اند و دیگر شانسی برای حضور در وزن دیگر را ندارند. جام تختی معیار و ملاک اصلی ما برای انتخاب است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 70

به "کاوه: یزدانی، قاسمپور و کریمی را کاملا زیر نظر داریم، کار موسل بز باید قابل توجه قهرمانان ما باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاوه: یزدانی، قاسمپور و کریمی را کاملا زیر نظر داریم، کار موسل بز باید قابل توجه قهرمانان ما باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید