اتفاقی عجیب ؛ انتصاب یک مدیر در 3 شرکت هواپیمایی دولتی و عمومی ، سازمان بازرسی ورود کرد

به گزارش بی نهایت اس ام اس، پس از انتصاب معاون مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در هیات مدیره شرکت هواپیمایی آسمان و شرکت هواپیمایی چابهار، بازرس کل امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مدیرعامل صندوق بازنشستگی، درباره این انتصاب شرح خواست.

اتفاقی عجیب ؛ انتصاب یک مدیر در 3 شرکت هواپیمایی دولتی و عمومی ، سازمان بازرسی ورود کرد

به گزارش خبرنگاران، شنیده ها حاکی از آن است که اوایل اردیبهشت سال جاری، اشکان میرمحمدی ، بازرس کل امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نعمت الله ترکی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، خواسته است درباره انتصاب علی عشاقی آغبلاغ، معاون منابع انسانی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، در هیات مدیره شرکت هواپیمایی آسمان و بعلاوه هواپیمایی چابهار توضیحاتی ارائه گردد.

ظاهرا ترکی پیش از این مکاتباتی برای تمدید ماموریت عشاقی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران به ایران ایر داشته که موافقت نشده است و وی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران تا انتها اردیبهشت سال جاری به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران مأمور است، در این راستا ترکی در نامه ای به مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی صباانرژی عشاقی را بابت عضویت در هیأت مدیره شرکت خدمات هوایی آسمان معرفی می نماید.

ترکی بعلاوه عشاقی را در ابلاغیه ای دیگر به عنوان نماینده تام الاختیار مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در شرکت هواپیمایی چابهار معرفی می نماید.

حال به واسطه اینکه عشاقی به علت مأمور شدن به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، مستخدم دولت است و استفاده از خدمات وی در سمت هیأت مدیره شرکت خدمات هوایی آسمان علاوه بر نمایندگی تام الاختیار در شرکت هواپیمایی چابهار مغایر قانون منع تصدی بیش از یک شغل است، بازرس کل امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نامه ای به ترکی خواسته است در این باره توضیحاتی ارائه گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1402 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 1629

به "اتفاقی عجیب ؛ انتصاب یک مدیر در 3 شرکت هواپیمایی دولتی و عمومی ، سازمان بازرسی ورود کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقی عجیب ؛ انتصاب یک مدیر در 3 شرکت هواپیمایی دولتی و عمومی ، سازمان بازرسی ورود کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید