8 شب و 9 روز خارق العاده و مهیج در سریلانکا

به گزارش بی نهایت اس ام اس، سفری رویایی مانند آنچه که در مالدیو در انتظارتان است را دوست دارید یا سافاری های جذاب آفریقای جنوبی را؟ یا شاید هم جاذبه های تاریخی و معابد بودایی شرق آسیا بیش از هر چیز دیگر شما را به سوی خود جذب می نماید! بحث سفر و گردشگری که پیش می آید تنوع مقصدها انتخاب را سخت می نماید. ما در اینجا اما می خواهیم از مقصدی بکر و تازه رونمایی کنیم، مقصدی همه چیز تمام که آنچه را از سفر انتظار دارید به صورت یکجا در اختیارتان می گذارد. با تور 8 شب و 9 روز سریلانکا و جاذبه های خارق العاده اش آشنا شوید.

8 شب و 9 روز خارق العاده و مهیج در سریلانکا

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

را بیشتر با شهرهای کلمبو و کندی می شناسیم. اما این مقصد بی نظیر تنها در شهرهای مدرن و پر جنب و جوش خلاصه نمی گردد. مناطق بکر و کمتر شناخته شده سریلانکا آماده اند تا با جاذبه های منحصربه فرد خود میهمانان را به چالش کشند. ما در تور 8 شب و 9 روز سریلانکا چهره ای جدید از این کشور را به شما معرفی خواهیم کرد. پس برای ساختن یک سفر متفاوت و هیجان انگیز ما را همراهی کنید.

برنامه سفر تور 8 شب و 9 روز سریلانکا

.

برنامه روز اول: ورود به کلمبو

هیجان در تور 8 شب و 9 روز سریلانکا از روز اول و در پارک ملی یالا شروع می گردد. هر چند که سفر را از فرودگاه کلمبو شروع می کنیم اما یک ترانسفر زمینی 4 ساعته ما را به شگفت انگیزترین منطقه سریلانکا می رساند.

پارک جنگلی یالا همان مکان شگفت انگیزی ست که با پارک های ملی آفریقای جنوبی رقابتی تنگاتنگ داشته و وجود هتل Wild Coast Tented Lodge آن را به مکانی بی نظیر تبدیل نموده است. معماری این هتل با اقامتگاه های سنگی و دایره ای شکل اولین چیزی ست که توجه میهمانان را به خود جلب نموده و اقامتی لوکس در دل طبیعت را نوید می دهد.

خدمات هتل وایلد کوست به صورت all inclusive بوده و میهمانان در طول اقامت خود می توانند از چیدمان میز و جایگاه در میان طبیعت و انواع غذاها، دسرها و نوشیدنی های رایگان لذت ببرند.

نکته مهم اینکه در بدو ورود به هتل از مسافران تست PCR رایگان گرفته می گردد. نتیجه تست تا کمتر از 24 ساعت معین شده و تا آن موقع میهمانان می توانند به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی از امکانات هتل استفاده نمایند. در صورت منفی بودن جواب تست تمامی امکانات هتل در اختیار میهمانان قرار می گیرد.

برنامه روز دوم: اقامت در یالا

با منفی بودن نتیجه PCR همه چیز برای شروع یک روز هیجان انگیز در هتل Wild Coast Tented Lodge و پارک جنگلی یالا آماده است. تمام روز را می توانید از امکانات هتل مانند سرو غذاهای لذیذ سریلانکایی، نوشیدنی های محلی، گشت و گذار در تپه های شنی،تفریحات آبی، پیاده روی در طبیعت و … بهره ببرید.

برنامه روز سوم: ترانسفر به گاله

پس از صرف صبحانه در هتل Wild Coast Tented ترانسفر زمینی 2 تا 3 ساعته به سوی گاله را در برنامه داریم.

گاله در جنوب سریلانکا قرار گرفته و بیشتر به سواحل بسیار زیبا، تاریخ و فرهنگ غنی شناخته می گردد. تلفیق معماری انگلیسی، پرتغالی، هاندی و سریلانکایی نمایی منحصربه فرد به شهر بخشیده و گردشگران را به گشت و گذار در شهر دعوت می نماید.

پس از رسیدن به گاله نهار را در هتل صرف نموده و باقی روز را می توانید از تفریحات مهیج و بی نظیر این شهر لذت ببرید.

برنامه روز چهارم: سفر به دنیای زیبای میریسا

روز چهارم تور 8 شب و 9 روز سریلانکا را به دنیای زیبای میریسا اختصاص می دهیم. دنیایی که ما با خود به گشتی هیجان انگیز و دیدن وال ها می برد. البته برای دیدار با این حیوانات دریایی محبوب باید کمی هم سحرخیز باشید.

صبح زود و قبل از طلوع آفتاب بیدار شده، صبحانه را در طبیعت سرو نموده و در یک ترانسفر زمینی به سوی میریسا حرکت می کنیم. میریسا دهکده ای کوچک و ساحلی ست و حمام آفتاب، اسکی بر روی آب، قدم زدن در کنار دریا قایق سواری به همراه دیدن وال ها، و موج سواری از تفریحات آن به شمار می رود.

پس از یک یک قایق سواری مهیج و بازدی با وال های زیبا مجدد به گاله برگشته، نهار را در هتل صرف نموده و باقی روز را جهت گشت و گذار در واله در اختیار دارید.

برنامه روز پنجم: بنتوتا گردی

پس از صرف صبحانه در هتل در یک ترانسفر زمینی 1 تا 2 ساعته به شهر بنتوتا می رویم. بنتوتا شهری ساحلی در جنوب سریلانکا می باشد و با جذابیت های ویژه ای که دارد در میان یکی از مقاصد اصلی گردشگران تور سریلانکا جای گرفته است. این شهر خارق العاده زرق وبرق ساختمان های لوکس را با سادگی طبیعت ترکیب نموده و به مقصدی جذاب برای هر سلیقه تبدیل شده است.

ورزش های آبی مانند بنانا سواری، تیوب سواری بر روی آب و قایق سواری از تفریحاتی هستند که می توانید در بنتوتا تجربه کنید.

برنامه روز ششم: حرکت یه سمت کندی

پس از صرف صبحانه در هتل به سمت شهر کندی حرکت می کنیم. ترانسفر به صورت زمینی صورت گرفته و 5 تا 6 ساعت مهیج را در جاده های سریلانکلا در پیش داریم.

در راستا فیل سواری مهیج در Pinnawala Elephant را در برنامه داریم. درPinnawala Elephant یک فیل سواری جذاب را در جنگل تجربه می کنیم. غذا دادن به فیل ها، آب بازی و … از تفریحات این منطقه جذاب هستند.

در ادامه به دیدن Spice Garden می رویم. باغی استثنایی که در آن انواع ادویه های تند سریلانکایی کاشت شده و علاوه بر بازدید از آن می توانیم انواع ادویه محلی را به عنوان سوغات در تور 8 شب و 9 روز سریلانکا خریداری کنیم.

در ادامه سفر خود به شهر کندی می رسیم.

برنامه روز هفتم: سفر به گذشته

پس از صرف صبحانه به دیدن قلعه سنگی، تاریخی سیگریا می رویم. ترانسفر زمینی از کندی به سیگریا 2 تا 3 ساعت بوده و معادل همین زمان را نیز صرف بازدید از قلعه و جاذبه های آن خواهیم کرد.

برای رسیدن به قلعه سیگریا از جنگلی سرسبز که آثار نقاشی های انسان های اولیه را در آن می بینیم عبور نموده و پس از یک صخره نوردی کوتاه اما هیجان انگیز یکی از عجایب هفتگانه دنیا را مقابل خود خواهیم داشت. درون قلعه آیینه ای وجود دارد که متعلق به هزاران سال پیش است و بازدیدنمایندگان را حیرت زده خواهد نمود. این آیینه دیواری است که سنگ آن صیقلی شده و پادشاهان می توانستند تصویر خود را در آن ببینند. از دیگر جاذبه های قلعه بزرگترین شیر حکاکی شده در دنیا است که به مرور زمان از بین رفته اما پاهای آن به وضوح مشاهده می گردد.

در ادامه برنامه شب را در هتل شهر کندی اقامت داریم.

برنامه روز هشتم: کندی گردی

صبحانه را در هتل صرف نموده و کندی گردی را شروع می کنیم. کندی یکی از شهرهای زیبایی ست که در تور سریلانکا از آن بازدید می کنیم. این شهر آخرین محل اقامت پادشاهان سریلانکا بوده و جاذبه های تاریخی بسیار زیادی را برای دیدن دارد. دور تا دور شهر کندی را مزارع بسیار سرسبز چایی در برگرفته اند و قرارگرفتن شهر در بالاتر از سطح دریا هوایی مه آلود و اسرارآمیز به آن داده است.

معبد دندان بودا کندی با سقف طلایی، باغ سلطنتی پرادنیا با فضایی رازآلود و جادویی و ماشین سواری در کندی از برنامه های روز هشتم تور سریلانکا هستند.

پس از آن به هتل برگشته، تست PCR را انجام داده و باقی روز را برای استراحت در اختیار داریم.

برنامه روز نهم: خداحافظی

صبحانه را در هتل صرف نموده و ترانسفر زمینی به سمت کلمبو را در برنامه داریم. پس از رسیدن به کلمبو شام را را صرف نموده و به وسیله فرودگاه بین المللی کلمبو به ایران بازمی گردیم.

نکات مهم در مورد تور 8 شب و 9 روز سریلانکا

  • خدمات هتل Wild Coast Tented Lodge در یالا به صورت ALL (صبحانه، نهار، شام و نوشیدنی) است.
  • خدمات هتل Amari Galle گاله به صورت FB (صبحانه، نهار و شام) است.
  • خدمات هتل Jetwing Kandy کندی به صورت HB (صبحانه و شام) است.
  • تمامی هزینه ورودیه ها به عهده تور است.

بیشتر بخوانید …

سریلانکا کجاست؟

نکات مهم برای سفرهای نوروز 1400 در دروه کرونا

راهنمای حمل و نقل عمومی در سریلانکا

5 دلیل برای سفر به سریلانکا

سریلانکا کجاست؟

برای سفر به سریلانکا باید ویزا دریافت کنیم؟

افتخارات آژانس هواپیمایی خبرنگاران

چه ایرلاین هایی از تهران به کانادا پرواز دارند؟

با 10 غذای محبوب در ژاپن آشنا شوید

حمل کدام وسایل در پرواز ممنوع است؟

10 هتل لوکس ایران که باید در آنها اقامت کرد

منبع: ستاره ونک
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 1004

به "8 شب و 9 روز خارق العاده و مهیج در سریلانکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 شب و 9 روز خارق العاده و مهیج در سریلانکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید