اطلاعیه باشگاه ماشین سازی تبریز درباره واگذاری

به گزارش بی نهایت اس ام اس، باشگاه ماشین سازی با صدور اطلاعیه ای نسبت به مسائل اخیر حول واگذاری این باشگاه واکنش نشان داد.

اطلاعیه باشگاه ماشین سازی تبریز درباره واگذاری

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه ماشین سازی تبریز، به اطلاع طرفداران فهیم فوتبال آذربایجان می رساند، خروج محمدرضا زنوزی از مالکیت باشگاه ماشین سازی صرفا به درخواست طرفداران فهیم این باشگاه بوده است و خروج ضرب الاجل نیز به دلیل تکرار توهین آمیز این خواسته بوده است و اکنون این شرایط صحنه ای برای تبلیغات انتخاباتی و فالورگیری شده است که لازم دانستیم مواردی را جهت روشنگری اعلام گردد.

یک ، هیئت فوتبال استان در ماه های گذشته به دفعات جلساتی را به جهت تخریب مالکیت باشگاه انجام داده و مستنداتی نیز در رسانه ها مبنی بر کوشش به جو سازی علیه باشگاه و مالکیت به وسیله اکانت های فیک! مخابره شد و آنچه از این اقدامات خروجی داشته است تشویش اذهان عمومی و تجمعات غیرقانونی بوده است که به خاطر مسائل اجتماعی و کشوری مصلحت دانستیم در آن مقطع سکوت کنیم. هیئت فوتبال استان که بارها از مدیریت و شرایط ماشین سازی ابراز نگرانی نموده است چرا اکنون انتقال مالکیت را غیرقانونی می داند و سئوالی که به ذهن می رسد این است که اگر در جلسه اولیه صورت گرفته با درخواست پنج میلیاردی هیئت فوتبال موافقت می شد، این قانون تغییر می کرد؟ اگر شیطنت های مجازی ادامه داشته باشد اجبارا موارد و مستنداتی ارایه خواهد شد تا روی دیگر بعضی دوستان برای عموم مردم شریف نمایان گردد.

دو ، این روزها بعضی مجریان صداو سیما از حد و حدود خود خارج شده و از بحران اجتماعی بوجود آمده به نفع خود و دوستان فعال سیاسی خود استفاده تبلیغاتی می نمایند و فهم و شعورشان از یک تیم فوتبال تنها در حد ترمز دستی و صافکار و نقاشی است و اگر خود را دلسوز این فوتبال می دانند از حقوق و حقوق فوتبال در مورد حق پخش دفاع نمایند و آیا می توانند در راه عدالت، به مجموعه حقوقی خود ایراد بگیرند؟ اگر صدا و سیما حق پخش را پرداخت کند، خیلی از مسائل تیم های فوتبال قابل حل است و متاسفانه شما دوست دارید شخصی با هزینه شخصی ماشین را تر و تمیز کند و بدهد به شما با آن دور دور کنید و از فراوری محتوای آن تبلیغات بگیرید. مدیران محترم صداوسیما اگر حق فوتبال را نمی دهید حداقل مجریان، که نماینده های تریبونی آن سازمان به شمار می فرایند را کنترل کنید.

سه ، آنچه معین است تا زمان درج این اطلاعیه هیچ تماسی از سوی مسئولین شهری و استانی با مالکیت و یا نماینده تام الاختیار وجود نداشته است و هر چه بوده در لایو اینستاگرامی و تبلیغات بوده است و اینکه مسئولین محترم تمام کوشش خود را دو تماس ناموفق خلاصه نموده اند، تامل برانگیز است. انتقاد کردن و ایراد دریافت از دست هر شخصی برمی آید ولی راه حل مهمترین خواست مردم از نمایندگان خود است. ما هم از شما تشکر می کنیم که وقت گذاشتید و برای چند صد نفر صحبت نموده اید ولی این صحبت ها هزینه های تیمداری را تامین نمی کند.

چهار ، ماشین سازی فعلی با سهمیه لیگ فزونی، تیمی است که با نام گسترش فولاد در لیگ برتر حضور داشته است و ماشین سازی که دوستان اعلام می نمایند ما به پرتگاه رسانده ایم تیمی منحل شده و با قراردادهای فسخ شده در لیگ یک تحویل داده شده است و در سال نود و شش با شصت و هشت میلیارد ریال بدهی از هیئت فوتبال تحویل گرفته شده است که مقرر بود هیجده میلیارد پرداخت گردد که هیچگاه چنین اتفاقی نیفتاد ولی ما نیازی به بازارگرمی و جوسازی نداشتیم و بدون ریا آمدیم و سهمیه لیگ فزونی تیمی که از پائین ترین سطح فوتبال با خون جگر به بالاترین سطح فوتبال رساندیم را فدای آن کردیم و سئوال مهم این است که ارزش بدهی های پرداخت شده ما برای سهمیه لیگ یکی کمتر از بدهی های سهمیه لیگ فزونی کنونی است؟ آیا در خدمت به مردم و ورزش استان سهم محمدرضا زنوزی هزینه از سرمایه شخصی است و سهم شما در هیئت فوتبال جلسات هواداری و سمت و سو دادن به فضای مجازی با اکانت های فیک! است؟

برای اتمام حجت و سر بسته اعلام می کنیم که کارگزینی هلدینگ های مالی ما پفراینده های استخدامی برای منتقدان مجازی نخواهد داشت و قرار نیست برای هزینه هایی که در فوتبال می کنیم به جلسات مجازی و قهوه خانه ای باج بدهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 973

به "اطلاعیه باشگاه ماشین سازی تبریز درباره واگذاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه باشگاه ماشین سازی تبریز درباره واگذاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید