اظهارنظر جدید ترامپ: نتیجه این انتخابات باید برگردد

به گزارش بی نهایت اس ام اس، خبرنگاران : ترامپ باردیگر در رشته توییت هایی ادعایش در وقوع تقلب در انتخابات را تکرار کرد؛ توییتر هم یادآور شد که ادعاها درباره تقلب در انتخابات مورد مناقشه است.

اظهارنظر جدید ترامپ: نتیجه این انتخابات باید برگردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در رشته توییت هایی نوشت: استانداردهای اخلاقی رو به افول رفته است!

او در پیغام دیگری نوشت: از من نقل قول شده که گفتم قهرمانان کشته شده ارتش بازنده و ساده لوح بوده اند. اما ثابت شد که این سخنان کاملا ساختگی و دروغ است. هرگز چنین چیزی نگفتم. آن فرد ناشناسی که این دروغ پردازی را انجام داد - فردی بسیار پست و فرومایه است - او این دروغ را گفت در حالی که 25 شاهد وجود دارد که خلاف آن را می گویند. استانداردهای اخلاقی رو به افول است.

رئیس جمهور آمریکا در پیغامی دیگر با اشاره به نتایج یک نظرسنجی مبنی بر اینکه بیشتر جمهوری خواستار در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 به ترامپ رای خواهند داد، نوشت: اما هنوز خیلی مانده تا انتخابات 2020 تمام گردد.

او همچنین در تماس تلفنی با سنای ایالتی پنسیلوانیا گفت: این انتخاباتی بود که ما به آسانی در آن برنده شدیم. ما با اختلاف زیاد در آن برنده شدیم. من با چشمان خود دیدم که چه روی داد. این یک ماجرای کاملا وحشتناک بود. این بسیار غم انگیز است که بگوییم در انتخابات تقلب شده است. نباید اجازه این کار داده می شد. ما نمی توانیم اجازه دهیم که این موضوع برای کشور ما روی دهد. نتیجه این انتخابات باید برگردد. ما با اختلاف زیادی در پنسیلوانیا برنده شدیم. ما در این ایالت ها با اختلاف قابل توجهی برنده شدیم. هر فردی که در شب انتخابات تلویزیون تماشا می کرد به من تبریک می گفت. اما به یکباره تعداد زیادی از آرا به سطل زباله انداخته شد و وقایعی وحشتناک روی داد.

ترامپ گفت: ما شاهد ارعاب رای دهندگان تا وقایع وحشتناک درباره ناظران شمارش آرا بودیم. این اتفاقات وحشتناک در تمامی این ایالت ها روی داده است. اتفاقات وحشتناک زیادی روی داده است. به ناظران شمارش آرا اجازه حضور در محل داده نشده است. در بعضی موارد آن ها از اتاق شمارش آرا بیرون انداخته شدند. اگر هم حضور داشته اند با محل شمارش آرا چندین متر فاصله داشته اند. اگر شما یک ناظر جمهوری خواه شمارش آرا بوده اید با شما همانند یک سگ رفتار شده است. ناظران دموکرات هیچ مسئله ای نداشته اند. ما مواردی داشته ایم که در آن یک پیرزن برای رای دادن رفته و به وی گفته شده است که شما قبلا رای داده اید. او بارها گفته است که من رای نداده ام. اما آن ها به وی گفته اند که رای شما گرفته شده است. این مایه شرمساری است. آنچه که در کشور ما روی می دهد مایه شرمساری است. ما این انتخابات را با اختلاف برنده شدیم. ما 72 میلیون رای کسب کردیم.

ترامپ گفت: ما 11 میلیون رای بیشتر نسبت به 4 سال پیش کسب کردیم. ما آراء بیشتری نسبت به دوران رونالد ریگان کسب کردیم. هیچ فردی احتمال باخت در انتخابات را درباره ما نمی داد. بعضی از افراد 2 تا 3 رای در خانه های خود دادند. افرادی که مرده بودند هم برای رای گیری ثبت نام کردند. آن ها درخواست رای نموده بودند. آن ها برای سال ها بود که مرده بودند. آن ها درخواست رای دادن نموده بودند. تمامی دنیا در حال مشاهده آمریکا است. ما نمی توانیم آن ها را به حال خود رها کنیم. ما قضاتی داریم که از تصمیم گیری می ترسند اما قضاتی هم داریم که نمی خواهند این کار را انجام دهند. در بعضی از ایالت ها و از جمله شهر دیترویت در میشیگان شمار آراء اخذ شده بیش از شمار واجدان شرایط رای دادن بوده است.

او گفت: در بعضی از موارد رای دهندگان ارعاب شده اند. آن ها در هنگام ارعاب افراد دوربین ها را برای دو ساعت خاموش نموده اند. ما بسیار خوب عمل نموده ایم. آن ها باید نتایج را برگردانند. دموکرات ها تقلب کردند. این یک انتخابات متقلبانه بود. این لحظه ای مهم در تاریخ کشور ما است.

وی اضافه نمود: آن ها از کارزار انتخاباتی من جاسوسی کردند. ما باید نتیجه انتخابات را برگردانیم، آنچه که به آن احتیاج داریم یک قاضی است که درست و بدون گرایش حزبی به ما گوش دهد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 733

به "اظهارنظر جدید ترامپ: نتیجه این انتخابات باید برگردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارنظر جدید ترامپ: نتیجه این انتخابات باید برگردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید