کامالا هریس: ترامپ از قدرت سوء استفاده می نماید

به گزارش بی نهایت اس ام اس، معاون رئیس جمهور منتخب آمریکا با اشاره به فایل صوتی منتسب به ترامپ درباره تقلب در انتخابات، او را به سوء استفاده از قدرت متهم کرد.

کامالا هریس: ترامپ از قدرت سوء استفاده می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، کامالا هریس، معاون رئیس جمهور منتخب آمریکا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور را به سوء استفاده جسورانه از قدرت متهم کرد.

اظهارات هریس پس از آن منتشر شد که یک فایل صوتی فاش شده از دونالد ترامپ نشان می دهد او از مقامات ایالت جورجیا خواسته است آراء را پیدا نموده و نتیجه انتخابات را تغییر دهند.

هریس گفت: آیا همه شما در خصوص آن مکالمه ضبط شده چیزی شنیده اید؟ خوب، مطمئناً این صدای ناامیدی بود، و مطمئناً همین بود. این سوء استفاده جسورانه از قدرت بود.

روزنامه واشنگتن پست برای نخستین بار این فایل صوتی را منتشر کرد.

ترامپ در این فایل صوتی می گوید: اگر فقط می توانستیم بعضی از اعداد و ارقام را مورد آنالیز قرار دهیم، فکر می کنم کاملا واضح است که ما برنده شدیم. ما با آراء قابل توجهی در جورجیا برنده شدیم.

او در بخش دیگری از اظهاراتش می گوید: ما دست کم دو یا سه مورد داریم که طی آن ها 250 تا 300 هزار برگه رأی به صورت مرموزی دور ریخته شد. بیشتر این موارد مربوط به منطقه فولتون بود که مورد آنالیز قرار نگرفت. ما فکر می کنیم که اگر شما امضا ها را آنالیز کنید، اگر امضا ها را در منطقه فولتون به صورت واقعی مورد آنالیز قرار دهید، می بینید که دست کم چند صد هزار امضای جعلی از افراد وجود دارد و این امضا ها جعل شده اند. آن ها در حال تغییر دادن تجهیزات در دستگاه های شرکت دومینیون هستند.

رئیس جمهور آمریکا اضافه نمود: شما می دانید که این کار قانونی نیست. آن ها این آراء را از بین بردند و من فکر می کنم آن ها 300 هزار، سه هزار پوند برگه رأی را از بین بردند و این موضوع امروز به ما گزارش شد. همان طور که می دانید شرایط بسیار ناراحت کننده ای است.

ترامپ اضافه نمود: آن ها در صندوق های رسمی رأی گیری قرار نداشتند. به نظر می رسد که آن ها در چمدان ها بودند، اما آن ها در صندوق های رسمی رأی گیری قرار نداشتند. این حداقل رقمی که می تواند باشد، زیرا ما شرایط را زیر نظر داشتیم و آن ها هم آن را به صورت آهسته تماشا کردند. دست کم 18 هزار رأی برای بایدن حساب شد.

یاد آور می گردد ترامپ با مطرح موضوع تقلب در انتخابات از پذیرش شکست خودداری می نماید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 810

به "کامالا هریس: ترامپ از قدرت سوء استفاده می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کامالا هریس: ترامپ از قدرت سوء استفاده می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید