تسلا سایبرتراک برای ایلان ماسک فاجعه بار می شود؟

به گزارش بی نهایت اس ام اس، آذرماه سال 98 خبر ورود تسلا سایبرتراک به سبد محصولات این شرکت خبرساز شد حال با گذشت نزدیک به دوسال تحلیل ها از فاجعه بار بود این وانت برای ایلان ماسک حکایت دارند.

تسلا سایبرتراک برای ایلان ماسک فاجعه بار می شود؟

خبرنگاران - جیم کرامر، سرمایه گذار و شخصیت تلویزیونی آمریکایی، می گوید تسلا سایبرتراک اولین فاجعه برای ایلان ماسک خواهد بود و به مردم توصیه کرد به جای آن فورد F-150 لایتنینگ بخرند.

در کل تاریخ خودروسازی، تعداد معدودی از خودروها به میزان تسلا سایبرتراک خبرساز و جنجالی شده اند و ظاهر این پیکاپ برقی تقریبا دو سال پس از رونمایی، همچنان با نقدها گسترده ای روبرو شده است. به گزارش insideevs، آخرین فردی که از ظاهر سایبرتراک انتقاد کرده، جیم کرامر، سرمایه گذار و سهام دار و شخصیت تلویزیونی معروف آمریکایی است که می گوید: به دلیل ظاهر، وانت الکتریکی تسلا سایبرتراک اولین فاجعه ایلان ماسک خواهد بود.

روز دوشنبه در مصاحبه با وال استریت، از کرامر پرسیده شد که ربات تسلا را می بیند؟ او بلافاصله بحث را از ربات انسان نمای تسلا به سمت سایبرتراک هدایت کرد. کرامر گفت:

بله، ربات تسلا را دیده ام؛ اما وانت واقعی سایبرتراک را هم دیدم. برو F-150 لایتنینگ بخر. این محصول خیلی زشتی است. شما باید تسلا را دوست داشته باشید تا سایبرتراک را بخرید. من هنوز تسلا را دوست دارم؛ اما فکر می کنم این وانت فاجعه بار خواهد بود.

قبل از خنده، کرامر درادامه سایبرتراک را خودرویی نفرت انگیز توصیف کرد و گفت مردم با دیدن آن در جاده شوکه می شوند.

1/25 میلیون دستگاه پیش خرید احتمالی وانت تسلا

هم اکنون هر فردی حق دارد نظر بدهد و واضح است که بسیاری از کسانی که از طراحی آینده الهام گرفته اند، از سایبرتراک تسلا خوششان نمی آید. بااین حال، گفتن اینکه این وانت فاجعه خواهد بود، با توجه به 1/25 میلیون دستگاه پیش خرید احتمالی (به گفته ردیاب رزرو آنلاین که طرفداران ایجاد کرده اند) احتمالا اغراق آمیز باشد. توجه کنید کرامر، تنها فردی نیست که نگرانی خود را درباره سایبرتراک ابراز می کند؛ زیرا حتی ایلان ماسک درباره موفقیت وانت برقی تسلا ابراز تردید کرده است. ماه گذشت، مدیرعامل جنجالی تسلا در توییتی نوشت:

همیشه این احتمال وجود دارد که سایبرتراک شکست بخورد؛ زیرا شباهت زیادی به چیزهای دیگر ندارد؛ ولی من اهمیتی نمی دهم و حتی اگر دیگران این کار را نکنند، آن را بسیار دوست دارم.

جیم کرامر درباره تحقیقات NHTSA از سیستم رانندگی خودران اتوپایلوت تسلا هم صحبت و آن را ناعادلانه توصیف کرد و گفت: تصادفات رانندگان مست زیادتر است. سرمایه گذار اصلی شبکه CNBC و چهره تلویزیونی آمریکا از تسلا به دلیل اجتناب از برخی اشتباهات بزرگ در محصولاتش برخلاف جنرال موتورز و شکست مفتضحانه اخیر فراخوان شورولت بولت برقی تقدیر کرد.

منبع: زومیت

منبع: بیت ران
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 1162

به "تسلا سایبرتراک برای ایلان ماسک فاجعه بار می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسلا سایبرتراک برای ایلان ماسک فاجعه بار می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید