تصاویر ، مطهری و تابش رای دادند ، نمایندگان رد صلاحیت شده پای صندوق

به گزارش بی نهایت اس ام اس، علی مطهری نماینده تهران و محمدرضا تابش نماینده اردکان در مجلس شورای اسلامی با حضور در حسینیه ارشاد در انتخابات مجلس یازدهم و میان دوره ای مجلس خبرگان شرکت کردند.

تصاویر ، مطهری و تابش رای دادند ، نمایندگان رد صلاحیت شده پای صندوق

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، علی مطهری نماینده تهران در مجلس با حضور در حسینیه ارشاد در انتخابات مجلس یازدهم و میان دوره ای مجلس خبرگان شرکت کرد و رای خود را به صندوق انداخت.

همچنین محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی و نایب رییس فراکسیون امید مجلس دهم صبح امروز آدینه با حضور در کانون روشنفکری دینی دوران انقلاب حسینیه ارشاد تهران، رای خود را برای انتخابات مجلس یازدهم و میان دوره ای خبرگان به صندوق انداخت.

تابش هم پس از انداختن رای خود در صندوق گفت: انتخابات محملی برای بروز اراده ملت در معین سرنوشت خویش است. تا آنجا که می توانیم باید از این ظرفیت استفاده کنیم.

نماینده اردکان با تاکید بر حضور سلایق مختلف در انتخابات گفت: انتخابات راه را بر رادیکالیزم می بندد و اراده مردم را متجلی می سازد. به رغم همه نامهربانی ها در حذف بخشی از نیروهای مدافع حقوق مردم و دلبسته به ایران و نظام، برای تحقق شعارهای انقلاب از جمله عدالت، استقلال، آزادی ،مبارزه با فساد، دفاع از حقوق مردم ، پیشرفت و توسعه کشور و ضرورت پیشبرد اصلاحات در انتخابات شرکت کردم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 197

به "تصاویر ، مطهری و تابش رای دادند ، نمایندگان رد صلاحیت شده پای صندوق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، مطهری و تابش رای دادند ، نمایندگان رد صلاحیت شده پای صندوق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید