شرح آقای بازیگر معروف درباره زندگی اش در کانادا، راننده بیماران هستم!

به گزارش بی نهایت اس ام اس، فریبرز عرب نیا ضمن پاسخ به حواشی، بیان کرد که در کانادا به عنوان راننده، بیماران را منتقل می نماید.

شرح آقای بازیگر معروف درباره زندگی اش در کانادا، راننده بیماران هستم!

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

مجید محمدی- فریبرز عرب نیا که چندی پیش درباره انتشار خبر سکونتش در کانادا واکنش نشان داده بود، درباره حواشی پیش آمده از سخنان خود توضیح داد.

توضیحات عرب نیا به این توضیح است: زاویه نگاهم سیاسی نیست بلکه فرهنگی است. کسانی مدنظر من هستند که با وجود تمام مسائل برای بهبود امور کوشش می نمایند. من از ایران ارز خارج نمی کنم و همینجا درآمد دارم و همینجا کاری را آغاز کردم که هنری نیست و امیدوارم فرهنگی و یاری به همنوعان باشد. به عنوان راننده، کسانی که بیمار هستند را جا به جا می کنم و از این راه درآمد دارم. اما اگر کسی درآمدش را از ایران خارج می نماید بر اساس قانون حقش هست.

اگر تلویزیون به دیگران تهمت بزند خلاف قانون رفتار نموده. اگر دست من یا دیگران برای مقابله با این رفتار کوتاه هست دلیل این نیست که با این موضوع و تهمت پراکنی یک خبرنگار موافقیم. من موقتا خارج از ایران برای شرایط تحصیل پسرم زندگی می کنم.

برخی ها به من ایراد گرفتند که اگر در تلویزیون مشهور شدم چرا علیه تلویزوین صحبت می کنم همه می دانند که من به وسیله تلویزوین مشهور نشدم اما اگر اینطور هم بود دلیل نمی شد علیه رفتارهای غلط تلویزیون صحبت نکنم. آنهایی که می گویند چون من از تلویزیون حقوق را گرفتم، باید سکوت بکنم و هر تهمتی زده می گردد پاسخ ندهم. در جهت فاشیسم و دیکتاتوری رفتار می نمایند و معنای حرفشان این است که پول می گیری ساکت شو! حقوقی که آدم دریافت می نماید اگر قانونی و پاک باشد متعلق به خود شخص است چون در ازایش کاری انجام داده است.

این راه آغاز مسیری است که می توانیم به دیگران حکم کنیم چی بخورد چی بپوشد چی بگوید چی نگوید این دیگر اسمش انسان نیست می گردد یک ماشین فرمان بر. اگر کسی قرارداد می بندد و کاری انجام می دهد آیا از طرف کارفرما باید به عنوان یک ماشین فرمان بر بهش نگاه بگردد؟

اگر من سریالی برای صدا و سیما بازی کردم سهمی در موفقیت آن سریال داشتم یا نداشتم؟ هدف من این است که با حرف هایم بین مردم همبستگی ایجاد بگردد نه جدایی.

منبع: خبر فوری
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 198

به "شرح آقای بازیگر معروف درباره زندگی اش در کانادا، راننده بیماران هستم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح آقای بازیگر معروف درباره زندگی اش در کانادا، راننده بیماران هستم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید