جدول، آپارتمان لوکس در تهران چند؟

به گزارش بی نهایت اس ام اس، زندگی امروز / با این حال همزمان با روزهای پایانی فروردین ماه شماری از سازنده های مسکن لوکس در تهران نسبت به عرضه واحدهای در حال تکمیل یا آماده خود به بازار مسکن اقدام نموده اند.

جدول، آپارتمان لوکس در تهران چند؟

به گزارش زندگی امروز به نقل از باشگاه خبرنگاران، آنالیز موتورهای جست وجوی معتبر ملکی و تازه ترین فایل ها در بنگاه های مشاور املاک منطقه ها لوکس تهران به ویژه دو منطقه یک و سه حاکی از این است که طی چند روز اخیر انبوهی از آپارتمان های لوکس در بازار مسکن فایل شده است، این در حالی است که بازار مسکن هنوز از خواب زمستانی روزهای پایانی سال گذشته برنخاسته و به حالت عادی بازنگشته است.

سازنده های بنام مسکن لوکس در تهران که عمدتا در منطقه ها شمالی مرکز و در زمین های بیش از 1000 مترمربع به ساخت و ساز مشغول هستند، بازار کنونی مسکن را فرصت مناسبی برای پیش فروش واحدهای در دست تکمیل خود تلقی می نمایند، چراکه در پی افزایش قیمت در بازار مسکن طی سه ماه پایانی سال گذشته، انتظار و منظره ادامه افزایش قیمت در امسال هم وجود دارد و به همین دلیل احتمالا متقاضیان مسکن لوکس در تهران ترجیح می دهند هرچه زودتر خرید خود را در بازار انجام دهند تا بودجهآنها از افزایش قیمت احتمالی آینده تاثیر نپذیرد.

در این میان علاوه بر آپارتمان های آماده و قابل سکونت که فایل شده است، سازنده ها فرصت را برای پیش فروش واحدهای خود هم مناسب تشخیص داده و آپارتمان هایی که بین 3 تا 18 ماه آینده تکمیل خواهد شد را هم در چند روز اخیر فایل نموده اند. طبیعی است قیمت پیش فروش این واحدها قدری نسبت به ارزش نهایی آپارتمان پایین تر است و از طرفی با توجه به احتمال نوسان قیمت مسکن در ماه های آینده، کسانی که نسبت به پیش خرید اقدام می نمایند قاعدتا بهای کمتری نسبت به ارزش نهایی آپارتمان خواهند پرداخت، از این رو بازار فعلی زمان مناسبی برای پیش فروش آپارتمان، به ویژه آپارتمان های لوکس به تعداد می آید و سازنده ها هم این موضوع را تشخیص داده و رفتار خود را بر این اساس تنظیم نموده اند.

اغلب فایل های لوکس موجود در بازار به امکاناتی نظیر سالن اجتماعات، روف گاردن، دو واحد پارکینگ، حیاط مشجر، منظره پانوراما، دو لاین آسانسور، استخر و سونا، سالن ورزش و مواردی از این دست مجهز هستند. بعلاوه با توجه به اینکه بسیاری از ساخت وسازهای شمال مرکز از نوع برج باغ است، قیمت های اعلامی در فایل ها قیمت پایه محسوب می گردد و به ازای هر طبقه بالاتر، عموما 500 هزار تومان به بهای هر مترمربع افزوده خواهد شد.

منبع: زندگی روز
انتشار: 17 شهریور 1400 بروزرسانی: 17 شهریور 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 1172

به "جدول، آپارتمان لوکس در تهران چند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدول، آپارتمان لوکس در تهران چند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید