دو مجتمع خدماتی در اردبیل به بهره برداری می رسد

به گزارش بی نهایت اس ام اس، علی رحمتی در گفتگو با خبرنگاران شرح داد: در حال حاضر هفت مجتمع خدماتی در دست ساخت داریم که دو مورد یکی در جهت جاده قدیم به سمت ثمرین(آقای قدیمی) و دیگری در کیلومتر 97 گرمی(آقای ناصری) تا دهه فجر به بهره برداری خواهند رسید.

دو مجتمع خدماتی در اردبیل به بهره برداری می رسد

وی اضافه نمود: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته بهره برداری از دو مورد دیگر از مجتمع ها در نیمه اول سال جاری قطعی است و مابقی نیز به مرور احداث می شوند.

مدیرکل حمل ونقل و پایانه های استان به استعلام شش مجتمع جهت دریافت زمین مناسب اشاره کرد و متذکر شد: توسعه مجتمع های خدماتی به ویژه در محورهای اصلی مورد تأکید است و به همین منظور از ظرفیت سرمایه گذاران استفاده می شود.

رحمتی اضافه نمود: هر متقاضی حائز شرایط برای احداث مجتمع خدماتی موردحمایت قرار خواهد گرفت تا زمانی که تعداد مجتمع های خدماتی جوابگوی مسافران استان باشد.

وی با اذعان به فعالیت 23 مجتمع در بخش دولتی و خصوصی تأکید کرد: اداره کل حمل ونقل خود اقدام به احصای نیازمندی ها کرده و مناطقی که لازم است مجتمع احداث شود موردمطالعه قرار گرفته است.

به گفته مدیرکل حمل ونقل و پایانه های استان علاوه بر توسعه کمی مجتمع ها به صورت مداوم بازرسی از فعالیت مجتمع ها صورت می گیرد تا خدمات بهینه به مسافران ارائه شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 233

به "دو مجتمع خدماتی در اردبیل به بهره برداری می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو مجتمع خدماتی در اردبیل به بهره برداری می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید