زاکاری لوای: در تست بازیگری نگهبانان کهکشان رد شدم!

به گزارش بی نهایت اس ام اس، زاکاری لوای از رد شدن در تست بازیگری نگهبانان کهکشان و نقشش در فیلم شزم گفت.

زاکاری لوای: در تست بازیگری نگهبانان کهکشان رد شدم!

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، زاکاری لوای قرار بود نقش یک ابرقهرمان مارول را بازی کند، اما نه آن چیزی که در ابتدا تصور می کرد.

گاهی اوقات، وقتی هالیوود دری را می بندد، در مقابل پنجره ای را باز می نماید. درست مثل لوای؛ وقتی از او بپرسید که می توانست نقش حرفه ای و فوق العاده را در فیلم نگهبانان کهکشان داشته باشد، اما آن را از دست داد و در نهایت، نقش اصلی شزم در دی سی را به دست آورد از این موضوع تعجب می کنید.

اگرچه از این موضوع سال ها می گذرد، اما همین شکست باعث شد که او در زندگی فرصت دیگر و بهتری را پیدا کند.

در سال 2012، گزارش ها حاکی از این بود که نقش نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy) به دو بازیگر یعنی زاکاری لوای و جیم استرجس پیشنهاد داده شد؛ اما به هیچ یک از آن ها نرسید. شایعاتی درمورد لوای وجود داشت که آن ها واقعیت داشت؛ به طوری که او در یکی از مصاحبه هایش گفت که برای بازی در نقش پیتر کویل، چگونه در لیست نهایی نهاده شد، اما این نقش به شخص دیگری رسید.

او گفت: من و جیمز (گان) همدیگر را می شناختیم، با هم دوست بودیم و شب های بازی را در خانه یکدیگر می گذراندیم و دوستان مشترک زیادی داشتیم و او از من خواست که بیایم و متن استار لورد را بخوانم و این کار را کردم و سپس به مرحله بعدی که تست دوربین بود، رفتم و سپس به من و دو نفر دیگر رسید.

تصمیم جیمز گان برای پیشنهاد زاکاری لوای در فیلم دی سی عاقلانه بود. این فیلم به خوبی پیش رفت و به موفقیت بزرگی دست پیدا کرد و ادامه آن هم در حال تکمیل است.

در هر صورت، این کار یادآور این موضوع است که کار سخت و تیم و شبکه خوب می تواند منجر به نتایج فوق العاده ای گردد حتی اگر این نتیجه، زمانی حاصل گردد که انتظار آن را ندارید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 1298

به "زاکاری لوای: در تست بازیگری نگهبانان کهکشان رد شدم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زاکاری لوای: در تست بازیگری نگهبانان کهکشان رد شدم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید