سرقت قابلمه دست دوم گرفتارم کرد

به گزارش بی نهایت اس ام اس، سوژه هایش را در سایت های همسریابی یا سایت های اینترنتی فروش کالا پیدا می نماید. راز سرقت های سریالی او با شکایت زن جوانی که سرویس قابلمه اش به سرقت رفته بود ، فاش شد. پلیس تحقیقات خود را شروع کرد و به متهم جوان رسید و دستگیرش کرد. این هفته رو در روی این دزد نشسته ایم.

سرقت قابلمه دست دوم گرفتارم کرد

ازشگرد سرقت هایت بگو؟

برای اجرای نقشه ام دو شگرد داشتم. شگرد اولم آشنایی در سایت های همسریابی بود. با سوژه ها که آشنا می شدم به بهانه ازدواج، اعتمادشان را جلب می کردم و به بهانه خواستگاری وارد خانه هایشان می شدم و در فرصتی مناسب سرقت می کردم.

شگرد دوم چی بود؟

در سایت های اینترنتی فروش کالا به دنبال اجناسی می گشتم که قابل فروش باشند اما قیمت خیلی بالایی نداشته باشند. بعد با فروشندگان تماس گرفته و در خانه هایشان با آنها قرار می گذاشتم. پس از ورود به خانه با تهدید چاقو، وسایل را سرقت می کردم.

به این فکر نمی کردی که بازداشت شوی؟

بازداشت شدنم را خیلی بعید می دانستم.

چرا؟

برای این که من اجناسی با قیمت پایین را انتخاب می کردم. قیمت کالا که پایین باشد فروشنده حوصله شکایت ندارد و وقتی شاکی نداشته باشی کسی هم دستگیرت نمی کند.افرادی هم که در سایت همسریابی از آنها سرقت نموده بودم با این تصور که شاید مسئله ای برایشان پیش بیاید

شکایت نمی کردند.

با وسایل سرقتی چه می کردی؟

در بازار با قیمتی پایین تر می فروختم و پولش را خرج تفریح و کارهای مختلف می کردم.

چطور دستگیر شدی؟

از زن خانه داری سرقت کردم که از شانس بد من، شکایت کرد. پلیس هم تحقیقاتش را شروع کرد و در ادامه تحقیقات با شکایت های مشابه روبرو می گردد و درنهایت دستگیر شدم.

چه چیزی از او سرقت نموده بودی؟

سرویس قابلمه دست دوم.

سابقه داری؟

نه. اولین باری بود که دست به سرقت می زدم.

چطور شد این ایده به ذهنت رسید؟

بی پولی که سراغم آمد به فکر چاره ای افتادم. از طرفی در فیلم های مختلف دیده بودم که به وسیله سایت های مجانی اینترنتی کلاهبرداری و سرقت می نمایند و من هم به این فکر افتادم.

متاهلی؟

حقیقتش عاشق شکست خورده هستم. دختری را دوست داشتم و به خاطر او جلوی خانواده ام ایستادم. مادرم می گفت دختردایی ام و پدرم می گفت دختر عمویم را بگیرم اما من ایستادم و گفتم فقط بیتا، دختر مورد علاقه ام را می گویم. خودم را به آب و آتش زدم تا آنها موافقت کردند اما موقع خواستگاری، فهمیدم که بیتا به من دروغ گفته و نامزد دارد. خیانتی که او به من کرد باعث شد که تصمیم به انتقام از دختران و زنان جوان بگیرم.

انتقام؟ چه انتقامی؟

کینه بیتا باعث شد تا به سایت های همسریابی بروم و با دختران دم بخت طرح آشنایی بریزم. اوایل دم از عاشقی می زدم و وقتی آنها باور می کردند که آنها را دوست دارم و قصدم ازدواج است با من صمیمی می شدند و از کوچکترین موارد زندگی شان می گفتند. من هم زمانی که کسی در خانه شان نبود، به بهانه این که دلم تنگ شده و می خواهم ببینمت، خودم را به مقابل خانه شان می رساندم و به بهانه های مختلف وارد خانه شان می شدم و از خانه هایشان سرقت می کردم. بیچاره دختران عاشق پیشه چطور می توانستند به خانواده هایشان بگوید که معشوقه شان دزد از آب درآمده است. به همین دلیل شکایت نمی کردند و من هم سیم کارتی که با آنها در تماس بودم را دور می انداختم و سیم کارت جدید برای سوژه جدید تهیه می کردم.

ضمیمه تپش روزنامه خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 1001

به "سرقت قابلمه دست دوم گرفتارم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت قابلمه دست دوم گرفتارم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید