فال ابجد امروز چهارشنبه 2 فروردین ماه 1402؛ بهتر است امروز را بدون فکر و خیال بگذرانید!

به گزارش بی نهایت اس ام اس، فال ابجد امروز چهارشنبه 2 فروردین ماه 1402؛ فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است که بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در این فال مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد.

فال ابجد امروز چهارشنبه 2 فروردین ماه 1402؛ بهتر است امروز را بدون فکر و خیال بگذرانید!

خبرنگاران |انسان ها همواره در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

به گزارش خبرنگاران ؛ فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که هواداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می گردد. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش نمایند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می گردد بعلاوه یاعلی برابر با 121 می باشد.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

مقدار

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 2 فروردین ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ب آ ج

امروز ممکن است لازم باشد که به کار هایی بپردازید که خودتان عقیده دارید زیاد مهم نیستند با این حال از شما خواسته شده تا آن ها را انجام داده و مسائل جزیی زیادی را نیز حل کنید. اگر تنها به این فکر کنید که باید چکار کنید پریشان و آشفته خواهید شد. به فکر تان اجازه دهید کمی خیال پردازی کند و این باعث می گردد از این فشار و استرسی که هم اکنون دارید تا حد زیادی رها شوید.

اردیبهشت: ب ب ب

اگر یکی از نزدیکترین دوستان یا همسرتان از شما تقاضایی داشت که بیش از توان شما بود در طول روز احساس رنجش و ناراحتی خواهید کرد. شما بیشتر از همواره مایلید که راجع به افکار تان صحبت کنید با این حال آسان نیست که در رابطه با احساسات تان ثابت بمانید. به یاد داشته باشید امروز تعادل ماهرانه ای بین احترام به احتیاج های خود و دیگران وجوددارد آن را خراب نکنید!

خرداد: آ د آ

ممکن است امروز نیز در پی تمام کردن کار های ناتمام دیروز باشید، اما زیاد دوست ندارید امروز این کار را بکنید. حتی اگر برنامه ای دارید آسان نیست که امروز متمرکز باشید چرا که فکر تان سرگردان است چرا که در حال خیال پردازی در خصوص کمی استراحت و آرامش در میان کارتان هستید. اما بهتر است وظایف قبلی تان را انجام دهید، زیرا ممکن است فردا فرصت این کار را پیدا نکنید.

تیر: ب ج ب

با وجود اینکه این شرایط خیلی خوب به نظر می رسد، اما می تواند مشکلاتی را نیز بهمراه داشته باشد؛ چرا که شما احتیاجدارید در محل کارتان روی وظایف خاصی تمرکز داشته باشید. معمولا رسیدگی به جزییات برترین استعداد های شما نیستند و اخیرا نیز سخت تر کنترل می شوند. برترین کاری که می توانید را انجام دهید و کار های نیمه تمام خود را فردا به سرانجام برسانید چرا که فردا بهتر می توانید تمرکز کنید.

مرداد: آ آ آ

با وجود نیات بسیار خوبی که امروز در خصوص کارهایتان دارید ممکن است با مخالفت های زیادی روبرو شوید. امروز اتفاقات زیادی رخ می دهند که تمرکز شما از فعالیت هایی که دارید بهم می زنند و باعث می شوند بهره وری تان بالا نرود. خود را از سستی و تنبلی آزاد کنید و به خودتان قول دهید که دیگر خودتان را سرزنش نکنید.

شهریور: د د د

سخت است که امروز گام پایداری در محل کار بردارید و سپس آن راه را ادامه دهید. در عوض ممکن است اول کار های زیادی انجام دهیدولی در آن موقع بدون اینکه پیشرفتی حاصل کنید درجا می زنید. اگر این چرخه متناوب در تمام روز ادامه داشت ریتم خودش را بدست خواهد آورد. به جای کوشش برای تغییر این روند فقط زمانی را که دارید برای تفکر درباره کوشش های پی در پی هدر می دهید کاهش دهید.

مهر: ب آ د

وقتی که احساس گیجی و پریشانی می کنید واقعا دست پاچه و نگران می شوید در حالیکه دیگران شما را به عنوان شخصی می بینند که گام هایتان را پایدار و مطمئن بر زمین می گذارد. یک پیاده روی کوتاه، مدیتیشن یا یک خواب نیمروزی شما را سر حال نموده و نیروی تازه ای برای رویارویی با وظایف تان به شما خواهد داد.

آبادن: د د د

امروز مسئولیت های مالی تان می توانند در مسیر یک رابطه خوب قرار بگیرند. شاید شما مجبور باشید که کسی باشید که مقتدرانه مسئولیتی را سرانجام می دهید. سخت است که فعالیت هایتان را محدود کنید؛ شاید نگران شرایط مالی خود باشید با این حال پنهان کردن سر در برف راه چاره عاقلانه ای نیست. بهتر است امروز را بسلامت و بدون فکر و خیال بگذرانید در غیر این صورت فردا بارانی از کسری پول بر سرتان می ریزد.

آذر: د آ د

احساسات خود را کنترل کنید؛ اگر ناراحتی و آزردگی های خود را برای دیگران فاش کنید، روزتان را پیچیده تر خواهد نمود. فقط به یاد داشته باشید اگر بتوانید خط سرانجام را تصور کنید قادر خواهید بود که در نهایت به آنجا برسید.

دی: ب ب ج

گرچه شما سهم خود را در کار دارید، اما برای تان خیلی سخت است که کارتان سروقت انجام دهید. امروز اگر آن هایی که درگیر کار هستند بخوانند به موسیقی گوش دهند داستان پردازی نمایند در موقعیت مناسب تری از کار هستید در غیر این صورت مجبورید که از قوه تخیل تان یاری بگیرید. نوشتن یک راهنمای فنی یا انجام دادن یک کار تکراری خسته نماینده خیلی سخت ودشوار است. اما اگر بدرستی فکر تان را متمرکز کنید شما می توانید هرکاری را که ضروری است را انجام دهید.

بهمن: ج آ ب

ممکن است اعتقاد داشته باشید که قادر به انجام هر کار هستید، اما اکنون حتی نمی توانید به روشنی درباره آینده خود بیندیشید و تصمیم بگیرید. حتی یک تفسیر و تعبیر بی ضرر و بی غرض ممکن است نادرست باشد و شما را به اشتباه بیندازد؛ بنابراین قبل از اینکه حرفی بزنید راجع به آن خوب فکر کنید و خودتان را در دردسر نیندازید. سکوت برترین کار ممکن است!

اسفند: د آ ج

کمی تنفس عمیق و آرامش داشتن فکر خوبی است و خوشبختانه امروز مجالی برای این کار می یابید. مشکل اینجاست که آرامش و تسکین شما از دنیای واقعی بدست نمی آید؛ ممکن است این کار در تصور و خیال امکان پذیر باشد. شما باید گریزی به دنیای رویا و خیال بزنید. سفر در دنیای درونی کار اشتباهی نیست به شرطی که شما به فکر وظایف و مسئولیت هایتان نیز باشید.

منبع: فرادید
انتشار: 2 فروردین 1402 بروزرسانی: 2 فروردین 1402 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 1609

به "فال ابجد امروز چهارشنبه 2 فروردین ماه 1402؛ بهتر است امروز را بدون فکر و خیال بگذرانید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز چهارشنبه 2 فروردین ماه 1402؛ بهتر است امروز را بدون فکر و خیال بگذرانید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید