قربان زاده: لیست های فرعی دلیلی بر وجود موازی کاری در جریان اصولگرایی نیست

به گزارش بی نهایت اس ام اس، عضو جمعیت پیشرفت و عدالت گفت: مانوری که بعضی رسانه های عمدتاً نزدیک به جریان رقیب درباره تعدد فهرست ها در میان اصولگرایان می دهند، یک کار سیاسی و تبلیغاتی است وگرنه در هر دوره ای از انتخابات ممکن است لیست های کوچکتر هم مطرح شوند.

قربان زاده: لیست های فرعی دلیلی بر وجود موازی کاری در جریان اصولگرایی نیست

حسین قربانزاده در گفت وگو با بی نهایت اس ام اس، در پاسخ به این پرسش که علت ارائه لیست های متعدد از سوی جریان اصولگرایی در این دوره از انتخابات مجلس چیست، اظهار کرد: ما در حال حاضر در دوره ای به سر می بریم که دسترسی همه افراد به شبکه های اجتماعی که به نوعی بدل به رسانه های کوچک و تاثیرگذاری شده اند، فراهم است. همین امکان سبب شده کسانی که خود را دارای نظری می دانند با تکیه بر ابزارهایی همچون فتوشاپ، فهرستی آماده نمایند و در آن افراد مورد نظر خود را قرار دهند و با اشتراکاتی نسبت به لیست های دیگر منتشر سازند و در شبکه های اجتماعی پخش نمایند.

وی اضافه نمود: با توجه به این شرایط و نیز با یادآوری اینکه در دوره های گذشته هم لیست های فرعی و کوچک وجود داشته و حالا هم وجود دارد، به نظر می رسد مانوری که بعضی رسانه های عمدتاً نزدیک به جریان رقیب درباره تعدد فهرست ها در میان اصولگرایان می دهند، یک کار سیاسی و تبلیغاتی است. وگرنه در هر دوره ای از انتخابات ممکن است لیست های کوچکتر هم مطرح باشند و حتی در میان خود اصلاح طلبان نیز اوضاع به گونه ای است که بعضی شان از حضور در انتخابات سر باز زده اند، بعضی لیست جداگانه داده اند و عده ای هم ائتلاف نموده اند.

این فعال سیاسی اصولگرا تاکید نمود: در مجموع ارائه لیست های فرعی را نمی توان مصداق موازی کاری در امر ائتلاف و وحدت دانست. الان اصولگرایان 3 لیست اصلی دارند که همان ها هم مرجع اکثریت رای دهندگان متمایل به این جریان خواهد بود و این 3 لیست نیز با یکدیگر مشترکاتی هم دارند اما به هرحال انتظار این است که شرایط به سمتی حرکت کند که حتی همین میزان از تباین نیز میان لیست ها دیده نگردد.

وی با اشاره به لزوم مشارکت مردم در انتخابات مجلس اضافه نمود: کشورمان در حال حاضر با تحریم های ظالمانه خارجی و سوءمدیریت هایی در داخل روبرو است. در چنین شرایطی باید خون تازه ای به رگ های مدیریتی کشور وارد گردد تا جریان انقلاب کارش را پیش ببرد و برای رسیدن به چنین حرکت تازه ای نیازمند مشارکت مردم در انتخابات و برگزیدن چهره های تازه برای بهبود اوضاع هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 174

به "قربان زاده: لیست های فرعی دلیلی بر وجود موازی کاری در جریان اصولگرایی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قربان زاده: لیست های فرعی دلیلی بر وجود موازی کاری در جریان اصولگرایی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید