اخبار سیاسی

800 هزار نفر مسکن ملی دریافت می نمایند

خبرنگاران/قزوین وزیر راه و شهرسازی گفت: در حوزه مسکن ملی متقاضیان مختلفی ثبت نام کردند که پس از غربالگری و استعلام های دریافتی، 800 هزار نفر از ثبت نام شدگان واجد شرایط تشخیص داده شدند و برای آن ها پرونده سازی صورت گرفت.

21 تیر 1399

احتمال بازگشایی دانشگاه ها بعد از ماه رمضان به یک شرط

دکتر علی اکبر حق دوست اضافه نمود: تقویم پیشنهادی آموزشی را به ستاد ملی مقابله با کرونا ارایه کردیم و موافقت مشروط مسئولان مرتبط را گرفتیم؛ اگر این ستاد پس از رصد به این جمع بندی برسد، دانشگاه ها را هدفمند با برنامه ریزی بازگشایی خواهیم کرد. به عبارتی...

15 تیر 1399

روحانی آدینه خود را چگونه گذراند؟

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری جزئیات برنامه های امروز حسن روحانی را تشریح کرد.

15 تیر 1399

یمن، بحران های فراگیر و اعتراضات؛ نتیجه سوء مدیریت عربستان در عدن

سوءمدیریت و سیاست های اشتباه عربستان در عدن٬ منجر به بروز بحران های فراگیری چون انواع اپیدمی ها و وخامت شرایط خدمات رسانی شده که نتیجه آن اعتراضات گسترده اهالی این منطقه در روزهای اخیر بوده است.

12 تیر 1399

آمریکا ترکیه را به اعمال تحریم تهدید کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از بی بی سی، دیوید ساترفیلد سفیر آمریکا در ترکیه این کشور را به اعمال تحریم های مختلف در صورت عملیاتی شدن سامانه موشکی اس 400 تهدید کرد.

8 تیر 1399

نسخه محافظت از مشاغل کوچک در دوره کرونا

خبرنگاران: عصر کرونا صنعتگران در سراسر جهان را بر آن داشت تا برای عبور از این شرایط و پیشگیری تعطیلی بنگاه های تولیدی دستورالعمل های خاصی را در دستور کار قرار دهند و در واکنش به این آشفتگی ها دولت ها نیز وارد گود شدند تا بتوانند با پیش بینی...

3 تیر 1399

ارسال بسته های آموزشی و برطرف اشکال تلفنی و حضوری دانش آموزان در مناطق بدون اینترنت

وزیر آموزش و پرورش گفت: در مناطقی که به اینترنت دسترسی ندارند، علاوه بر ارسال بسته های آموزشی و ارتباط تلفنی، معلمان با حفظ فاصله گذاری اجتماعی مشغول برطرف اشکال دانش آموزان هستند.

2 تیر 1399

دوره انتقالی در مصر نباید بیش از یکسال به طول انجامد

خبرنگاران: رئیس حزب الموتمر مصر با اشاره به حوادث اطراف ساختمان گارد ریاست جمهوری این کشور بر مخالفت با خشونت از سوی هر گروهی که باشد، تاکید نمود.

28 خرداد 1399

انتقاد کواکبیان از نقش یک نماینده در سریال پایتخت ، واکنش به حکم صادقی و درخواست از رئیسی و صادق لاریجانی

نماینده تهران با انتقاد از نحوه نشان دادن چهره نمایندگان در سریال پایتخت به موضوع حکم اخیر دادگاه محمود صادقی نماینده مجلس اشاره نمود و از رئیس قوه قضاییه خواست به این موضوع ورود کند.

28 خرداد 1399

حضور ارتش در کنار مدافعان سلامت برای مبارزه با کرونا، جاودانه خواهد ماند

وزیر بهداشت گفت: عظیمواری عظیم مردان ارتش جمهوری اسلامی در کنار مدافعان سلامت برای مبارزه با کرونا، برگ زرین دیگری از کوشش های بی بدیل آن مجموعه در دفتر ایام این سرزمین بود که همیشه در یادها جاودانه خواهد ماند.

22 خرداد 1399

تعطیلی بزرگ عنوان عجیب گزارش صندوق بین المللی پول، کرونا عامل تکرار رکود اقتصادی 90 سال قبل

صندوق بین المللی پول در گزارش ماه آوریل خود از چشم انداز اقتصاد جهانی، رشد اقتصادی جهان را منفی سه درصد پیش بینی کرده است. این رقم، 6.3 درصد از پیش بینی قبلی این صندوق پایین تر است.

20 خرداد 1399

احتمال زودتر آغاز شدن سال تحصیلی آینده

رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی در پاسخ به این پرسش که در حوزه آموزش مجازی و حتی پیگیری های آموزش های تلویزیونی توسط معلمان شاهد هستیم دوگانگی زیادی وجود دارد و برخی معلمان بسیار پیگیر و در برخی موارد در کل ایام نوروز فعالیت آموزشی مدارس و پیگیری...

18 خرداد 1399

آغاز مجدد گردشگری در یونان

یونان از اجرای برنامه آغاز مجدد گردشگری در این کشور اطلاع دادهری تئوهریس وزیر گردشگری یونان روز چهارشنبه اعلام نمود: از 1 جولای 2020 همزمان با کاهش اپیدمی کووید-19 و آغاز مجدد پروازها، یونان مرزهای خود را به روی کشورهای دیگر باز خواهد نمود و گردشگران می...

17 خرداد 1399

هفته آینده درباره تداوم تعطیلی یا بازگشایی مدارس تصمیم گیری می گردد

وزیر آموزش و پرورش از ثبت نام 3 میلیون و 800 هزار نفر از دانش آموزان و معلمان دوره ابتدایی تا کنون در شبکه آموزشی شاد اطلاع داد.

17 خرداد 1399

چالش صداوسیما و وزارت ارتباطات ادامه دارد

معاون توسعه و فناوری صداوسیما در پاسخی صریح به اظهارات وزارت ارتباطات درباره فرکانس های 700 و 800 مگاهرتز که در اختیار صداوسیماست، گفت: دوستان در جلسات کارشناسی حرفی برای گفتن ندارند و وقتی پا به بیرون از جلسه می گذارند، بازی سیاسی راه می اندازند؛ لطفا...

15 خرداد 1399

تظاهرات هزاران نفر در یونان در اعتراض به اصلاح نظام بازنشستگی

هزاران نفر از شهروندان آتن در اعتراض به تصمیم دولت یونان برای اصلاح سیستم بازنشستگی تظاهرات کردند.

14 خرداد 1399

نخست وزیر انگلیس به بخش عمومی منتقل شد

از زمان بستری شدن بوریس جانسون در بخش آی سی یو، دامنیک راب، وزیر خارجه مسئولیت اداره دولت را بر عهده گرفته است.

12 خرداد 1399

نخست وزیر انگلیس در حال بهبودی است

دفتر نخست وزیر انگلیس شرایط جسمانی بوریس جانسون را رو به بهبودی عنوان و اعلام نمود که وی می تواند با پزشکان صحبت کند.

11 خرداد 1399

تعویق آزمون ورودی مدارس سمپاد، احتمال برگزاری آزمون تیزهوشان در خرداد

رئیس مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان گفت: برگزاری آزمون ورودی پایه های هفتم و دهم مدارس استعداد های درخشان به تعویق افتاده است و اگر ستاد ملی مقابله با کرونا مجوز دهد، آزمون ها در خرداد سال جاری برگزار می گردد.

10 خرداد 1399

دل بوسکه: نیمار بازیکنی متقلب است و نمی تواند الگوی خوبی باشد

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال اسپانیا اعتراف کرد که جزو طرفداران ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری سن ژرمن نیست.

8 خرداد 1399
تعداد: (110)