اخبار سیاسی

سندروم جدید در بازار سهام ، بورس بازان در تله انتظارات

خبرنگاران: بورس بازان در یک فضای احتیاطی همچنان رفتارشان مبهم و تابعی از هیجانات روزمره است. سه کارشناس بورس امروز را پیش بینی نموده اند

18 اردیبهشت 1400

مصوبه مهم برای بازنشستگی با 10 سال سابقه بیمه

خبرنگاران : سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با مصوبه امروز کمیسیون در جریان بررسی طرح انتقال سوابق بیمه ای بین صندوق های بازنشستگی افراد با سابقه حداقل 10 سال می توانند بازنشست شوند.

16 اردیبهشت 1400

عراقچی: بدون تهیه لیست تحریم ها اتفاقی نخواهد افتاد

رییس هیات مذاکره کننده ایران در وین، بر ضرورت تهیه لیستی از تحریم ها توسط ایالات متحده تأکید کرد و گفت: بدون آن لیست هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

16 اردیبهشت 1400

دست کم 701 تن تا به امروز در جریان اعتراضات میانمار کشته شده اند

تعداد تلفات درگیری های بین معترضان و نیروهای امنیتی در میانمار به 701 تن رسیده است.

13 اردیبهشت 1400

اطلاعیه باشگاه ماشین سازی تبریز درباره واگذاری

باشگاه ماشین سازی با صدور اطلاعیه ای نسبت به مسائل اخیر حول واگذاری این باشگاه واکنش نشان داد.

12 اردیبهشت 1400

گروسی: به نظارت بر فعالیت های هسته ای ایران ادامه می دهیم

خبرنگاران : رافائل گروسی گفت :آژانس بین المللی انرژی اتمی در حمایت از برجام و دیگر مسائل، به راستی آزمایی و نظارت در سطح فنی و تخصصی در ایران ادامه خواهد داد.

11 اردیبهشت 1400

هشدار وزیر خارجه چین به آمریکا

وانگ یی وزیر امور خارجه چین از ایالات متحده خواست به منافع مردم چین احترام بگذارد و نسبت به توسعه چین دید صحیحی داشته باشد.

10 اردیبهشت 1400

خبرنگاران دخل و خرج نمایندگان قزوین؛ از ادعا تا واقعیت

قزوین - خبرنگاران - نمایندگان مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی معتقدند که حقوق خانه ملت برای هزینه کرد دفاتر نمایندگی و حقوق پرسنل کافی نیست که البته برخی دیدگاههای متفاوتی دارند.

8 اردیبهشت 1400

واشنگتن و 4 کشور اروپایی بیانیه مشترکی درباره سوریه صادر کردند

آمریکا و چهار کشور اروپایی متحد آن در بیانیه مشترکی به مناسبت دهمین سال بحران سوریه مدعی شدند که انتخابات سال جاری ریاست جمهوری در سوریه آزاد و عادلانه نیست و آنها این انتخابات را به رسمیت نمی شناسند.

2 اردیبهشت 1400

خبرنگاران مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت به دیدن مرد بلند قامت موسیقی رفت

تهران - خبرنگاران - مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در نخستین ملاقات نوروزی خود در سال 1400 به دیدن عبدالوهاب شهیدی آهنگساز و استاد آواز رفت.

2 اردیبهشت 1400

خبرنگاران وزیر تعاون: درآمد کم، بچه ها کار را به خیابان ها می کشاند

تهران - خبرنگاران- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در مراکز آموزشی به بچه ها خیابان آموزش می دهیم و آنها در شغل آموزش دیده فعالیت می نمایند اما بعد آن را رها می نمایند و به چهارراه ها می آیند چون درآمد شغل آموزش دیده شده کمتر از درآمد فعالیت آنها در...

31 فروردین 1400

نشست مشخص حداقل دستمزد 1400 با حضور وزیر کار شروع شد خبرنگاران

نشست مشخص حداقل دستمزد 1400 شورای عالی کار با حضور شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شروع به کار کرد.

31 فروردین 1400

بانک رفاه کارگران هفتمین شرکت برتر ایران

بر اساس اعلام نظر دبیرخانه همایش شرکت های برتر ایران در سازمان مدیریت صنعتی، بانک رفاه کارگران توانست با کسب رتبه 7 از نظر شاخص فروش، در ردیف 10 شرکت برتر ایران قرار گیرد.

30 فروردین 1400

خبرنگاران سفر وزیر خارجه چین به ایران به موازنه روابط خارجی یاری می نماید

تهران- خبرنگاران- خبرگزاری ایلنا در گفت وگویی آورد: در دنیای امروز که با حضور وسایل ارتباط جمعی کشورها بسیار به هم نزدیک شده اند و دنیا دهکده ای است، بدون دیپلماسی، گفت وگو و بدون ارتباطات نزدیک، کشورها نمی توانند بسیاری از مسائل را حل نمایند.

26 فروردین 1400

کرونا در اروپا، از افزایش چشمگیر بستری ها در فرانسه تا تایید ارتباط بین تزریق آسترازنکا با لخته شدن خون

یکی از مقامات آژانس دارویی اروپا ارتباط بین تزریق واکسن آسترازنکا و لخته شدن خون در برخی موارد را تایید نموده و نهادهای بهداشتی فرانسه هم از افزایش چشمگیر آمار بستری ها در بخش های مراقبت های ویژه خبر داده اند.

25 فروردین 1400

خبرنگاران چهار مرکز تحقیقاتی سلامت در سیستان و بلوچستان تصویب شد

زاهدان- خبرنگاران- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: چهار مرکز تحقیقاتی سلامت برای نخستین بار در لایحه بودجه سالیانه کشور ویژه سیستان و بلوچستان ثبت شده است.

22 فروردین 1400

شرح مجلس درباره حقوق، مسکن و خودرو؛ نمایندگان چقدر می گیرند؟

تهران (پانا) - سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با اشاره به نامه ای که پیرامون هزینه و حقوق نمایندگان منتشر شده، درباره حقوق، دستمزد، خودرو و مسکن فرهنگیان شرح داد.

21 فروردین 1400

ارسال ماهواره جمع کننده زباله های فضایی به فردا موکول شد ارسال ماهواره جمع کننده زباله های فضایی به فردا موکول شد

ایسنا: این فضاپیما که نامش ELSA-d است و توسط شرکت ژاپنی استرواسکیل (Astroscale) ساخته شده قرار بود صبح امروز (شنبه، 20مارس) بر روی موشک سایوز روسیه و از قزاقستان به فضا پرتاب گردد که به دلیل آنچه مسائل فنی اعلام شده این امر با اختلاف زمانی 24 ساعت، به ساعت6:07 منطقه...

21 فروردین 1400

مهمترین مسئله در سند امنیت غذایی کشور اجرایی شدن آن است

به گزارش خبرنگاران، جلسه هجدهم کمیسیون تدوین سند ملی دانش بنیان کشاورزی و غذا، به ریاست محمدرضا مخبر دزفولی رئیس این کمیسیون و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار گردید.

18 فروردین 1400

محسن هاشمی: در انتخابات شوراها شرکت نمی کنم

تهران (پانا) - رئیس شورای شهر تهران درباره شرکت در انتخابات شورای شهر تهران و ریاست جمهوری تاکید نمود که در انتخابات شوراها شرکت نمی کند.

14 فروردین 1400
تعداد: (240)