پوشش 750 معتاد در طرح مدیریت مورد در استان تهران

به گزارش بی نهایت اس ام اس، سرپرست معاونت توسعه پیشگیری و درمان بهزیستی استان تهران جزئیات اجرای طرح مدیریت مورد برای معتادان درمان شده را تشریح کرد.

پوشش 750 معتاد در طرح مدیریت مورد در استان تهران

محسن فتاپور در گفت وگو با بی نهایت اس ام اس، ضمن تشریح آخرین شرایط اجرای طرح مدیریت مورد در سطح استان تهران اضافه کرد: به منظور ارائه خدمات به مددجویان و معتادان درمان شده پس از ترخیص در سال گذشته، 750 نفر تحت پوشش این برنامه قرار گرفته اند.

وی با بیان اینکه 6 موسسه با به کارگیری 37 مددکار نسبت به ارائه خدمات اقدام نموده اند، اظهار کرد: این خدمات شامل بخش های مختلفی نظیر برگزاری جلسات، پیگیری های حضوری، پیگیری تلفنی، اسکان موقت (گرمخانه)، اسکان دائم، تسهیل ارتباط با خانواده، اشتغال و... می گردد.

سرپرست معاونت توسعه پیشگیری و درمان بهزیستی استان تهران با بیان اینکه برای 196 فرد، اسکان موقت و برای بیش از 400 معتاد اسکان دائم فراهم شده است، شرح داد: برای بیش از 150 معتاد درمان شده نیز زمینه اشتغال فراهم شده است.

به گفته فتاپور، خدمات مدیریت مورد برای معتادان درمان شده در امسال نیز در حال اجراست و با توجه به معین شرایط بعضی از مددجویان، 430 نفر مددجوی جدید در این خصوص پذیرش شده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 8

به "پوشش 750 معتاد در طرح مدیریت مورد در استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوشش 750 معتاد در طرح مدیریت مورد در استان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید