آخر و عاقبت جنجال یک فوتبالیست جوان

به گزارش بی نهایت اس ام اس، بازیکن سابق استقلال بعد از یک فصل کابوس وار و تهدید آینده فوتبالی خود و از دست دادن یک فصل، در کوشش است که آینده خود را در نفت مسجدسلیمان بسازد.

آخر و عاقبت جنجال یک فوتبالیست جوان

به گزارش خبرنگاران، محمد بلبلی بیش از آن که با بازی های زیبا و تکنیک نابش در فوتبال ایران معرفی گردد، به واسطه یک پرونده جنجالی و محرومیت از فوتبال به طرفداران معرفی گردید؛فوتبالیست جوانی که در آخرین فصل حضور سپیدرود در لیگ برتر (لیگ هجدهم) به مهره کلیدی خط حمله این تیم تبدیل و موجب امیدواری طرفداران تیمش شده بود، با سلسله تصمیمات اشتباه خود، یک سال استثنایی را از خود گرفت.

او بعد از یک سال کابوس وار برای خودش و ناتوانی در یاری به استقلال و از طرفی حضور نداشتن در تیمی مانند فولاد خوزستان - که با راهنمایی جواد نکونام عملکرد بسیار خوبی در لیگ نوزدهم داشت - تصمیم گرفت یک قدم به عقب برگردد و اشتباهش را فراموش کند تا آینده خود را در نفت مسجد سلیمان بسازد و چشم خود را بر گذشته ببند.

روایت زرنگی یک جوان با استعداد

ماجرای بلبلی ساده است. یک بازیکن با یک باشگاه قرارداد دارد و بدون فسخ دوطرفه، با باشگاهی دیگر قرارداد می بندد اما نتیجه آن محرومیتی است که بعد از آن برای او و یکی از باشگاه ها به دنبال داشت.

بازیکن خلاق و تکنیکی در حال که همچنان به سپیدرود متعهد بود، قراردادش را به صورت غیرقانونی و یک طرفه فسخ کرد، سپس با فولاد خوزستان قرارداد بست و در یک حرکت رونالدینیویی، راهی استقلال شد!

در نتیجه او پرونده ای را تشکیل داد که سپیدرود، فولاد و استقلال در آن از هم شاکی بودند. این اتفاقات در شرایطی اتفاق افتاده بود که بلبلی به خاطر عملکرد خوبش به تیم ملی امید هم راه یافته بود اما با تشکیل پرونده در کمیته معین شرایط، استقلال هم از بازی دادن به این بازیکن خودداری کرد تا تکلیف این ماجرا معین گردد و دامن آبی ها را نگیرد.

در نهایت، محمد بلبلی شش ماه از هر گونه فعالیت فوتبالی و باشگاه فولاد هم به علت عقد قرارداد با بازیکنی که تحت قرارداد با باشگاه دیگری بوده، از دو پنجره نقل وانتقالات محروم شدند اما هیچ محرومیتی گریبان گیر استقلال نشد.

علت این ماجرا این بود که استقلالی ها در شرایطی با این بازیکن قرارداد بسته بودند که او برگه فسخ قرارداد خود را در اختیار داشت اما چنین موضوعی درباره فولاد خوزستان صادق نبود و در نتیجه هیچ محرومیتی گریبان گیر آبی ها نشد.

بلبلی برای ساختن آینده جدید کوشش می نماید

مهم ترین بخش ماجرا هم مربوط به این بازیکن بود که تا نیم فصل نخست محروم بود.بلبلی که به علت بازی نکردن در طول فصل، کاملا از آمادگی دور شده بود، در ادامه هم نتوانست هیچ یاریی به استقلال کند و در سخت ترین روزها و نبود بازیکن، او یک مهره پیچ شده به نیمکت استقلال بود. او در شروع فصل جدید هم او نتوانست در ترکیب استقلال جایی داشته باشد تا محمود فکری به اصرار او برای جدایی از این تیم پاسخ مثبت دهد.

از حالا محمد بلبلی در نفت مسجد سلیمان، تیم کم حاشیه و بی سروصدای لیگ رجحان می تواند تمرین کند و از اشتباهاتش در یک سال گذشته درس بگیرد. بزرگترین کار او پیشرفت در فوتبال و تایید توانایی های خود است تا پاسخ نقدها در مدت زمان حضور در استقلال را بدهد. او حالا بازیکنی است که همزمان با فکر کردن به اشتباهات خود در گذشته و زمانی که از دست داده، می تواند برای آینده خود برنامه ریزی کند و لیگ نوزدهم را به گوش فراموشی بسپارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 658

به "آخر و عاقبت جنجال یک فوتبالیست جوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخر و عاقبت جنجال یک فوتبالیست جوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید