تور ارزان برزیل: کوشش دوباره استقلال برای خرید بازیکن تیم دسته دومی برزیل با بند فسخ 3 میلیون یورویی

به گزارش بی نهایت اس ام اس، مدیربرنامه های یکی از بازیکنان شاغل در فوتبال برزیل گفت که باشگاه استقلال دوباره برای به خدمت گرفتن این بازیکن دست به کار شده است.

تور ارزان برزیل: کوشش دوباره استقلال برای خرید بازیکن تیم دسته دومی برزیل با بند فسخ 3 میلیون یورویی

با تور ارزان برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

به گزارش خبرنگاران، سایت خبری گلوبواسپورته برزیل به نقل از مدیربرنامه های ژان کارلوس ویسنته بازیکن تیم نائوتیکو در دسته دوم (سری B) فوتبال برزیل گفت که باشگاه استقلال درصدد جذب این هافبک برزیلی است.

دیویدسون اندروز مدیربرنامه های ژان کارلوس ویسنته ضمن تأیید تمایل استقلال به جذب موکل 29 ساله اش اعلام نموده پیشنهادی که استقلال برای این بازیکن در نظر گرفته می تواند بهترین قرارداد کاری دوران بازیگری اش باشد.

ژان کارلوس ویسنته که در ماه های ژوئن و جولای امسال به عنوان بهترین بازیکن سری B برزیل معرفی گردید، در سه فصل گذشته برای تیم نائوتیکو توپ زده و در حال حاضر یکی از بازیکنان اصلی این تیم است.

طبق گزارش گلوبواسپورته، باشگاه استقلال سال گذشته برای جذب قرضی ژان کارلوس ویسنته رقمی در حدود 1.4 میلیون رئال برزیل پیشنهاد نموده بود که از سوی این باشگاه رد شد اما قرار است در چند روز آینده پیشنهادی دیگر از سوی استقلال برای خرید این بازیکن ارائه گردد. این در حالی است که او دو ماه پیش قراردادش را با تیم فعلی خود تا ماه دسامبر سال 2024 تمدید کرد، قراردادی که غرامت فسخ آن 19 میلیون رئال برزیل (معادل 3 میلیون یورو) است.

دیویدسون اندروز درباره کوشش استقلال برای خرید بازیکن شماره 10 تیم نائوتیکو گفت: اولین پیشنهاد استقلال راضی کننده نبود اما این باشگاه در ماه دسامبر پیشنهادی تازه ارائه خواهند کرد و این بار برخلاف پیشنهاد قبلی برای خرید قطعی بازیکن است. رقم این قرارداد برای ژان بسیار بالا خواهد بود و می تواند بهترین قرارداد عمرش باشد. جدایی او از نائوتیکو غیرممکن نیست به شرط اینکه پیشنهاد استقلال، باشگاه را هم راضی کند. ژان واقعاً دوست دارد خارج از کشور بازی کند اما او نائوتیکو را هم دوست دارد. در حال حاضر باشگاه نائوتیکو در فرآیند انتصاب رئیس تازه واقع شده است اما پیشنهاد به دست ما رسیده است.

دیویدسون اندرزو بعلاوه گفت که ژان کارلوس ویسنته به جز استقلال از یکی از تیم های لیگ ترکیه و چند تیم برزیلی هم پیشنهاد دارد.

در همین حال دیوجنس براگا، نایب رئیس باشگاه نائوتیکو در گفت و گو با سایت گلوبو اسپورته تأکید کرد که تنها در شرایط به فروش ژان کارلوس ویسنته رضایت خواهد داد که پیشنهاد ارائه شده برای او رد نشدنی باشد.

هافبک تیم نائوتیکو در فصل جاری 44 بازی انجام داده و در آن 13 گل زده که 11 گل آن در سری B بوده است. ویسنته بعلاوه 12 پاس گل داده که 9 پاس در لیگ به ثبت رسیده است. او فصل گذشته بهترین گلزن تیمش بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 بهمن 1400 بروزرسانی: 19 بهمن 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 1338

به "تور ارزان برزیل: کوشش دوباره استقلال برای خرید بازیکن تیم دسته دومی برزیل با بند فسخ 3 میلیون یورویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان برزیل: کوشش دوباره استقلال برای خرید بازیکن تیم دسته دومی برزیل با بند فسخ 3 میلیون یورویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید