راه اندازی 22 خانه ورزش کودک در پایتخت تا سرانجام سال جاری

به گزارش بی نهایت اس ام اس، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از راه اندازی 22 خانه ورزش کودک در پایتخت تا خاتمه امسال اطلاع داد.

راه اندازی 22 خانه ورزش کودک در پایتخت تا سرانجام سال جاری

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارشروابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، امیر محسنی این خبر را در ملاقات با محمد جعفری مدیرکل دفتر تربیتبدنی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد و با اشاره به چاقی 14 درصدی بچه ها پیش از ورود به مدرسه اضافه کرد: با راه اندازی خانه ورزشکودک به دنبال زمینه سازی برای افزایش فعالیت های بدنی بچه ها هستیم.

وی با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا کم تحرکی میان شهروندان به ویژه بچه ها تشدید شده است، اظهارداشت: دو هزار روز نخستزندگی بچه ها فرصتی طلایی برای تنظیم برنامه های غذایی و فعالیت های مستمر بدنی و ورزشی است که تاثیری بسزا در افزایشسلامت بچه ها دارد.

محسنی با اشاره به پیش بینی فعالیت های مشترک با وزارت آموزش و پرورش جهت ترویج ورزش میان دانش آموزان گفت: هم افزاییدستگاه های مختلف در اجرا و ترغیب شهروندان برای انجام ورزش و فعالیت های بدنی بسیار مهم است.

مدیرکل دفتر تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش نیز با استقبال از فعالیت های شهرداری در حوزه ورزش دانش آموزان تاکید نمود: برنامهریزی برای افزایش فعالیت های بدنی بیش از 13 میلیون دانش آموز در کشور لازم است و نیازمند ورود جدی شهرداری ها در اینحوزه هستیم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 آذر 1399 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 700

به "راه اندازی 22 خانه ورزش کودک در پایتخت تا سرانجام سال جاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی 22 خانه ورزش کودک در پایتخت تا سرانجام سال جاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید