رشد درامد بیش از 100 درصدی فیسبوک در استوری ها ، ذائقه مردم در حال تغییر است

به گزارش بی نهایت اس ام اس، مارک زاکربرگ مدیرعامل فیسبوک پیروز شده به وسیله استوری ها به افزایش درامد بیش از 100 درصدی برسد. این رشد درامد را می توان حاصل تکنیک های مناسب تبلیغاتی دانست.

رشد درامد بیش از 100 درصدی فیسبوک در استوری ها ، ذائقه مردم در حال تغییر است

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، قابلیت استوری یک ویژگی است که به کاربران اجازه می دهد عکس ها و فیلم هایی را در پلتفرم فیسبوک اجرا نمایندکه پس از یک روز ناپدید می شوند. به نظر می رسد این ویژگی کارکردی خارق العاده برای تبلیغ نمایندگان داشته است.

گزارش تازه شرکای بازاریابی فیسبوک نشان می دهد که تا پیش از این هرگز چنین روند رشد خیره نماینده ای در کارنامه فیسبوک ثبت نشده بود.

تحلیلگران دویچه بانک نیز می گویند حضور تبلیغات در استوری ها بسیار موثر بوده است. مارک زاکربرگ، در سه ماهه آخر سال گذشته به خبرگزاری ها گفت که ویژگی هایی مانند استوری آینده فیسبوک را تغییر خواهند داد و در نهایت به بزرگ تر شدن این پلتفرم یاری می نمایند. به نظر می رسد پیش بینی های زاکربرگ چندان دور از منطق نبوده و استوری ها واقعا در مسیر پیشرفت فیسبوک نقش داشته اند.

در طول سه ماهه سوم سال گذشته، زاکربرگ پتانسیل استوری ها را به نمایش گذاشت، کاربران می توانند عکس ها و ویدیوهای تمام صفحه خود را در فیسبوک و اینستاگرام به اشتراک بگذارند. این ویژگی مشابه ویژگی استوری در اسنپ چت است و به نظر می رسد خوراک تبلیغاتی مناسبی برای شرکت ها و موسسات مختلف فراهم نموده است.

بر اساس اطلاعات فیسبوک، شرکت های مختلف روی استوری ها به عنوان بخشی از برنامه های رشد و تکنولوژی تبلیغاتی خود حساب باز نموده اند. این ویژگی به بازاریابان یاری می نماید تا روی پلتفرم فیسبوک بهتر عمل نمایند.

طی سال گذشته، مقدار استفاده از استوری ها به وسیله تبلیغ نمایندگان بیشتر شده و در نتیجه بودجه های اختصاص یافته به این قالب تبلیغاتی نیز تا 124٪ افزایش یافته است. البته بر اساس گزارش دویچه بانک هنوز هم آگهی های خبری و غیر استوری در صدر آگهی ها قرار دارند اما فرمت های استوری نیز روندی رو به رشد را تجربه می نمایند.

با این حال، تحلیلگران هشدار داده اند که عایدی تبلیغاتی فیسبوک می تواند به مرور زمان، کم می گردد. دویچه بانک اعلام نمود انتظار دارد که عایدی حاصل از تبلیغات فیسبوک در سه ماهه چهارم سال 2018 و سه ماهه اول سال 2019 به مرور کمی کمتر شده و سپس در 3 ماه آخر 2019 دوباره افزایش یابد.

منبع: انتخاب
انتشار: 26 آذر 1401 بروزرسانی: 26 آذر 1401 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 1562

به "رشد درامد بیش از 100 درصدی فیسبوک در استوری ها ، ذائقه مردم در حال تغییر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد درامد بیش از 100 درصدی فیسبوک در استوری ها ، ذائقه مردم در حال تغییر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید