زالی: شرایط سختی را در تهران انتظار داریم

به گزارش بی نهایت اس ام اس، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران گفت: در تهران شرایط کاملا متفاوت و سخت تری را انتظار داریم.

زالی: شرایط سختی را در تهران انتظار داریم

به گزارش خبرنگاران، دکتر علیرضا زالی در اجرای طرح مشترک امنیت سلامت محور پلیس پایتخت که پیش از ظهر امروز در مقر فاتب برگزار گردید، گفت: امروز پلیس یاری و همراهی خوبی با مدافعان سلامت و در بحث مقابله و مبارزه با کرونا داشته است و ما از آنها تشکر می کنیم. ما برای کاهش کرونا و مقابله با آن راهی به جز رعایت پروتکل ها و عمل به شیوه نامه های بهداشتی نداریم و همه باید این موارد را رعایت کنیم.

وی با بیان اینکه راهبرد نوین مدیریتی در ستاد مقابله با کرونا تهران اقدامات هوشمندانه و تلفیق اقدامات سلبی و ایجابی است، گفت: نزدیک به 370 هزار تذکر لسانی نشان دهنده همین راهبرد اجتماعی پلیس است، اما اگر بعضی از افراد نخواهند پروتکل ها را رعایت نموده یا دست به اقدامات لجبازانه بزنند، برخوردهای سلبی نیز در دستور کار واقع شده است.

زالی با بیان اینکه شرایط در تهران کاملا متفاوت است، گفت: ما شرایط سختی را در تهران در انتظار داریم. البته شرایط تهران نیز بسیار متفاوت است. به عنوان مثال 480 هزار واحد صنفی در سامانه وزارت بهداشت در تهران ثبت نام کردند که فاصله ما با استان دوم بسیار بالاست؛ چرا که دومین استان در کشور حدود 150 هزار واحد صنفی را ثبت نموده است.

زالی با بیان اینکه امروز خواست و مطالبه مردم استفاده از ابزارهای انتظامی است، گفت: طبق آخرین نظرسنجی که اجرا شده است در بحث برخورد با افرادی که پروتکل ها را رعایت نکنند و لجاجت داشته باشند، نظر مردم بر این است که باید با قاطعیت با آنان برخورد گردد و مردم نیز با این طرح پلیس همراه خواهند بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 659

به "زالی: شرایط سختی را در تهران انتظار داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زالی: شرایط سختی را در تهران انتظار داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید