طعنه نویدکیا به پرسپولیسی ها: از نیمکت می گفتند وقت تلف کنید

به گزارش بی نهایت اس ام اس، محرم نویدکیا، سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از ملاقات مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: بازی در نیمه اول پایاپایی بود، اما ما خیلی نسبت به بازی های قبل سرحال نبودیم. کمی هم طبیعی بود در چنینی بازی هایی فشار روی بازیکنان، کادر و حتی داورها وجود دارد. خیلی نیمه اول سرحالی نداشتیم، در نیمه دوم هم از نظر موقعیتی بازی معمولی بود ولی به لحاظ دوندگی و درگیری ها بازی سنگینی بود.

طعنه نویدکیا به پرسپولیسی ها: از نیمکت می گفتند وقت تلف کنید

وی اضافه نمود: قبل از اینکه گل بخوریم بازی معمولی بود، ولی بعد از اینکه گل خوردیم خیلی خوب از فضاها استفاده کردیم. یکی دو صحنه مشکوک هم بود که نمی خواهم در خصوص داوری صحبت کنم، ولی می گویند کارشناسان گفته اند پنالتی بوده است، اما برای من این صحبت ها خیلی مهم نیست. ما بعد از گلی که خوردیم خوب از فضاها استفاده کردیم و به گل هم رسیدیم. بعد از گلی که خوردیم بازی فوق العاده و خوبی انجام دادیم. در نهایت از لحاظ موقعیتی خیلی بازی زیبایی نبود، ولی طبیعی است که اینطور بازی ها از لحاظ دوندگی و فیزیکی فوق العاده قوی باشد.

طرفداران سپاهان بار دیگر مقابل هتل محل اقامت این تیم حضور پیدا کردند و باز هم سپاهان کمی دیر به استادیوم رسید. سرمربی سپاهان در واکنش به طرح این موضوع گفت: من نمی دانم چطور بگویم. بارها در این مورد حرف زدم. ما امروز 70 دقیقه در راه بودیم و این خیلی سخت است. نمی دانم چطور باید از طرفداران خواهش کنم. درک شان می کنم استادیوم ها بسته است، ولی باید این را درک نمایند راستا 25 دقیقه ای را 70 دقیقه در راه باشیم خیلی زیاد است و تمرکزمان را از دست می دهیم. خواهش می کنم اگر هم می آیند فقط جلوی هتل باشند.

نویدکیا درباره درگیری بازیکنان دو تیم در تونل نیز شرح داد: من چون رفتم با داوران دست بدهم، نفهمیدم چه شد، ولی اینطور که می گویند یکی از بازیکنان پرسپولیس این اتفاق را آغاز نموده است. شاید خیلی جذاب نباشد، ولی چون خودم شنیدم و دیدم برایم عجیب بود که یکی از نیمکت پرسپولیس به بازیکنان شان گفت بیفتند روی زمین. پرسپولیس یکی از بهترین تیم های ایران است ولی من این را شنیدم، این موضوع برای من عجیب بود، تیمی با این سابقه برای به دست آوردن یک امتیاز این کار را انجام می دهد، به نظرم این اتفاق برای فوتبال ما که ادعا می کنیم در آسیا بهترین هستیم، فاجعه بار است.

منبع: فرارو
انتشار: 20 خرداد 1400 بروزرسانی: 20 خرداد 1400 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 1033

به "طعنه نویدکیا به پرسپولیسی ها: از نیمکت می گفتند وقت تلف کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه نویدکیا به پرسپولیسی ها: از نیمکت می گفتند وقت تلف کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید