هفته آینده درباره تداوم تعطیلی یا بازگشایی مدارس تصمیم گیری می گردد

به گزارش بی نهایت اس ام اس، وزیر آموزش و پرورش از ثبت نام 3 میلیون و 800 هزار نفر از دانش آموزان و معلمان دوره ابتدایی تا کنون در شبکه آموزشی شاد اطلاع داد.

هفته آینده درباره تداوم تعطیلی یا بازگشایی مدارس تصمیم گیری می گردد

به گزراش گروه اجتماعی خبرگزاری بی نهایت اس ام اس محسن حاجی میرزایی در نهصد و هفتاد و سومین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش با بیان این که این جلسه با توجه به شرایط روز جامعه به صورت فوق العاده برگزار می گردد و دستور کار آن در خصوص مشخص تکلیف فعالیت های آموزشی و چگونگی برگزاری امتحانات و در ادامه جلسه گذشته است، اظهار کرد: در بین جلسه قبل و فعلی سامانه آموزشی دانش آموزان راه اندازی و معلمان و دانش آموزان مدارس دوره ابتدایی در این سامانه ثبت نام کردند و تا به امروز 3میلیون و 800هزار نفر ثبت نام نموده اند و 284هزار کلاس درس تشکیل شده است. همچنین 220هزار معلم در این شبکه ثبت نام نموده اند و عملیات آموزشی در بعضی استان ها در حال برگزاری است .

وی اضافه نمود: ممکن است درصدی از دانش آموزان به دلایلی امکان اتصال به این شبکه را نداشته باشند که در مرحله دوم برای حل این موضوع اقدام خواهیم کرد.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص استمرار تعطیلی یا بازگشایی فعالیت مدارس گفت: با ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شرایط بیماری در کشور و میزان لزوم پایبندی به رعایت سیاست فاصله گذاری اجتماعی که در جلسه هفته آینده ستاد ملی مبارزه با کرونا ارایه خواهد شد در خصوص نحوه فعالیت مدارس تصمیم گیری می گردد. البته آموزش مجازی به عنوان جایگزین رسمی آموزش حضوری در مدت تعطیلی مدارس با قوت و جدیت پیگیری خواهد شد.

وی ادامه داد: کوشش های ارزشمند و متنوعی که در این مدت از سوی مدیران، معلمان مدارس و خانواده های محترم در ارایه آموزش های غیرحضوری صورت گرفته است به صورت منظم تر و سازمان یافته تر استمرار می یابد.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 17 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 349

به "هفته آینده درباره تداوم تعطیلی یا بازگشایی مدارس تصمیم گیری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفته آینده درباره تداوم تعطیلی یا بازگشایی مدارس تصمیم گیری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید