همکاری نمایندگان مجلس برای حل مسائل شمیرانات

به گزارش بی نهایت اس ام اس، فرماندار شمیرانات با اشاره به گشایش دفتر مجمع نمایندگان تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس گفت: گشایش این دفتر به منظور بهره گیری از ظرفیت نمایندگان مجلس برای پیگیری وحل مسائل اساسی شهرستان فرصت مغتنمی است.

همکاری نمایندگان مجلس برای حل مسائل شمیرانات

عزت الله خانمحمدی در گفت وگو با خبرنگاران، گفت: تمام مسائل، دغدغه ها ومسائل شهرستان توسط فرمانداری با مشارکت همه مسئولان دستگاه های اجرایی ونهادهای مسئول احصاءشده، آسیب شناسی ها و مطالعات لازم اجرا شده است و لازمه نتیجه گیری نهایی، تعامل و پشتیبانی نمایندگان مردم برای رسیدگی به آنها است.

وی اضافه کرد: مردم نجیب، شریف وفرهیخته شمیرانات در انتخابات سال 94با 55%بیشترین حضور را در عرصه انتخابات داشته و رکورد شکنی کردند و در انتخابات سال 96نیز همین رویکرد را شاهد خواهیم بود. با همفکری به عمل آمده در جلسه اخیر شورای اداری شهرستان با حضور جمعی از نمایندگان مقررشد پروژه های کلان و نیمه کلان ومهم جمع بندی تا در جلسات مشترک،با راهکارهای موجود پیگیری و اقدامات لازم به عمل آید.

فرماندار شمیرانات ادامه داد: اقدامات دولت تدبیر وامید در این مدت سه سال در شهرستان شمیرانات به ویژه در اجرای پروژه های عمرانی بسیار با اهمیت و قابل توجه بوده است و قریب به 640میلیارد تومان تا به امروز اعتبارات عمرانی در سطح شهرستان هزینه شده که حدود 230میلیارد تومان آن توسط شهرداری های لواسان،فشم و شمشک و 410 میلیارد تومان مابقی توسط دستگاه های اجرایی استانی در شمیرانات اجرا شده است.

وی تاکید کرد: مهمترین پروژه در حال انجام که برای بخش های لواسانات و رودبارقصران در حال انجامست، پروژه گازرسانی است که با اعتباری حدود 90میلیارد تومان در حال انجام است که تا سرانجام سال 96-95به اتمام می رسد.

خانمحمدی در تشریح مهم ترین مسائل شهروندان شهرستان شمیرانات گفت: ترافیک شهری شمیران، فقدان مرکز فرهنگی و کتابخانه مرکزی در شمیرانات، اصلاح شبکه ارتباطی در بخش های لواسانات و رودبارقصران، ایجاد تونل از انتهای بزرگراه امام علی به حاجی آّباد بخش رودبارقصران، تقویت شبکه بهداشت و درمان وایجاد بیمارستان در بخش ها، حل مشکل فاضلاب شهری و روستایی وتکمیل و نهایی کردن پروژه های در دست اقدام، حل مشکل ساخت وساز مردم روستاها و شهرها لواسانات ورودبارقصران در خصوص حل معضل حریم کیفی، تقویت بخش کشاورزی وباغداری وتشکل های صنفی و صندوق توسعه کشاورزی و معین تکلیف طرح جامع گردشگری و تهیه فاز دوم طرح جامع یعنی طرح تفضیلی گردشگری از جمله مهم ترین مسائل این شهرستان محسوب می شود که می تواند با کمک نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جهت حل آنها گام های موثری برداشته شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: infsms.ir شناسه مطلب: 234

به "همکاری نمایندگان مجلس برای حل مسائل شمیرانات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری نمایندگان مجلس برای حل مسائل شمیرانات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید